Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, miért nem vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem vagytok senkivel sem elégedettek?

Figyelt kérdés
hiába vagyok kedves az emberekkel,bókolok a fiúknak,ajándèkot veszek annak akibe szerelmes vagyok,de csak elutasítanak..miért?
2016. máj. 5. 23:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez amiket leírtál a legtöbb pasinak és nekem is jól esne :)

De nem adtál meg sokat magadról, így nem tudok igazán véleményt formálni.


Van amúgy olyan, akinek semmi sem jó. Mindennel elégedetlen. És olyan is lehetséges, hogy örültek neked, csak valami más problémájuk volt és ezt te úgy fogtad fel, hogy veled van a bajuk. (Az is lehet, nem volt kölcsönös a vonzalom)

2016. máj. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"a legtöbb önbizalomhiányosat választottam,mert gondoltam jól esne nekik ha ,,boldogítják" őket.de tévedtem..."


Tipikus. Ti nők miért választotok kreténeket? Azok kretének is maradnak! Aztán csak a sopánkodás megy...

2016. máj. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Te most összeakarsz jönni valakivel?

Mert látom képes vagy egy fiúnak bókolni ajándékot venni.

Baszus használd a nőiességedet. A fiúk bókolnak meg ajándékot vesznek. Te fiú vagy?

Nem értem talán ilyen csúnya vagy? Hogy, senki se akar egy lyuk beöntést végrehajtani?

2016. máj. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts!

Én elégedett vagyok a feleségemmel teljes mértékben.


Szóval vagy hülye pasikat fogtál ki, vagy túl sokra tartod magad.

2016. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem tartom magamat sokra...sőt.már az is baj,ha megbecsülöm a fiúkat? miért ne bókolhatnék neki?!
2016. máj. 6. 16:28
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor az maradt, hogy a gyökereket/begyöpösödötteket akik szerint (gondolkodásmódom alapján) ez a viselkedés túl fiús az ő szemükben, bár mondjuk az nekem is szúrná a szemem, ha csak úgy kapnék valami ajándékot, legyen valami olyan dolog aznap ami miatt "kell" az ajándék bárminemű formája.


Egyébként a többi ellen nincs kifogásom, nekem speciel a túl nőies műp*csák nem jönnek be, de az se amelyik ténylegesen fiúsan viselkedik, a kis cuki ártatlan lánytól a kicsit fiús/nem túl nyafogós viselkedésig tetszik nekem egy nő/lány.


Ebből valami konzekvenciát akkor most már csak le tudsz szűrni és mérlegelni a helyzeten.

Fiúként azt tanácsolom, hogy mielőtt belekezdesz egy kapcsolatba, kérdezősködj, járj utána a kiszemeltnek.

2016. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!