Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajok egy átlagos méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok egy átlagos méretű pénisszel tökéletesen elégedettek? Vagy hiányérzetük van?

Figyelt kérdés

#pénisz #farok #boldog :D
2016. jún. 12. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Én elégedett vagyok a barátoméval, akinek 10-11 centi. Persze nem sírnék ha 2-3-al több lenne, de így is jó, nem fogom emiatt lecserélni:)
2016. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Csak a saját nevemben tudok nyilatkozni, de igen, tökéletes elég az átlagos méret (bár attól is függ hogy mit tartasz annak, nekem 13-16 cm ez a "tartomány"). A nagyobb sokszor fáj, van aki szereti, de elég kellemetlen tud lenni. :)
2016. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Fiúként annyit mondanék, hogy nem feltétlen a méret a lényeg, hanem hogy tudd használni :D Kis pöccsel is lehet dupla, tripla orgazmust is elérni a csajnál, csak tudni kell a módját.
2016. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
37%
Az én páromnak is akkor ezekszerint átlagos a méret, de elégedett vagyok vele és tényleg az számít, hogy ko hogy használja!
2016. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Nekem számít. Legalább 17cm legyen vagy pofánröhöglek.
2016. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Ez egyénfüggő. Kisebb méretű pénisszel is elégítettek már ki rendesen, de nekem hiányzik az az enyhe fájdalom és nyomás, amit akkor érzek, ha tövig van bennem egy nagyobb farok. Van aki pedig ezt az érzést nem szereti.

22/N

2016. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a 15-16 cm-mel teljesen jól elvagyok.
2016. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
12-14 lehet a páromé (nem mértem), nekem csak akkor van hiányérzetem, ha rájön ez a jaj de kicsi a pö.öm téma.. olyankor teljesen ki vagyok, hogy ahelyett, hogy most azonnal rendesen megd.gna vonyítozik itt feleslegesen!
2016. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

az átlagos méret mindenkor jöhet, az extra nagy csak nagy ritkán, amikor éppen arra van gusztus és ott nagyon sok előkészület is kell.

Amúgy ugyanúgy ki tud egy átlagos is elégíteni, sokkal fontosabb, hogy mennyi ideig tud kemény maradni.

2016. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

A barátomnak átlagos szerintem. 16-17 centi. Előtte lévő barátomnak 21 cm volt, és minden szex után alig bírtam járni, meg bedagadt.

Mostanra megtanultam a jelenlegi párommal új dolgokat (mélytorok, új pózok) és sokkal jobban élvezem, mint az előző páromat. Nekem kényelmes, kellemes, és ahogy használja.... na attól még isteni is.

Összességében igen jó, sőt, jobb mint a nagy

2016. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!