Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy lógós mellű lányok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy lógós mellű lányok, ti elégedettek vagytok velük? Vagy esetleg gátlásosak vagytok miattuk?

Figyelt kérdés
Férfiaknak nem válaszolok!

2016. szept. 4. 13:54
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
88%

Melltartóban, ruha alatt nem örülök neki, de én titkom. Egyéb helyzetben, igen, gátlásos vagyok miatta. Exem állítólag szerette, ebből nem volt problémám. Mutathatsz képet.


19/L

2016. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
7%
Kikkel?
2016. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát a méretükkel nincsen bajom de zavar egy kicsit hogy lógnak. Nem nagyon szeretem levenni a melltartót szóval kicsit gátlásos vagyok.

26/N

Jöhet a kép!

2016. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Én gátlásos vagyok,a párom odáig van értük. Jöhet a kép.

30/N

2016. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem zavarnak. Jöhet a kép! 24 N
2016. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
76%
Én sem szeretem, de sok férfinak ez tetszik ' 34N kép jöhet
2016. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
98%

Én fiatal vagyok, de a melleim nem feszszesek, plsztikáztatni nem akarok, annyira nem vésszes, de tény hogy jobban örülnék ami 1-2 cm feljebb lenne :D


Gátlásaim már nincsenek, a mellem is én vagyok, van más testrészem is ami vágyat tud kelleteni, és ezt szeretném ha minden lány/ nö így visszonyulna a dolgokhoz ! :)


18L

2016. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, most mit mondjak... Legalább 12 éves korom óta ilyen csőmellem van, plusz vastagon striás, egy nagy fogyás óta pedig a teteje üres. Kb. a 3.-4. bordacsontomig érhet le. Ez bizony meg lesz plasztikázva.
2016. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagyok olyan fiatal (38), a melleim már a huszas éveimben megereszkedtek, két szülés után meg egyenes katasztrofálisak lettek, szerintem. A válásom után nulla önbizalmam volt, elsősorban épp a melleim miatt, el sem tudtam képzelni, hogy akad olyan férfi, akit nem taszítanak majd, ha meglátja őket melltartó nélkül. Tetézte a problámákat egy számomra igen kínos élmény, amikor pár éve sűrűn kellett kardiológiára járnom, és hát egyszerűen gyötrelmesek voltak azok a pillanatok, amikor szívultrahangon oldalt fekve, vagy akár csak az alaposabb fonendoszkópos viszgálatkor a plöttyedt melleimet kellett ide-oda tennie a dokinak, sőt, nekem kellett elhúznom őket, hogy a szívemhez férjen. Mára a valaha nagy melleim ráadásul már nem is olyan nagyok, két megereszkedett zacskó hatalmas bimbóudvarokkal, szóval rémálom. És képzeld, két éve együtt vagyok az új párommal, aki rajong értük, kifejezetten élvezi őket szexuálisan! Szóba hoztam neki a plasztikát, de kérve kért, nehogy megváltoztassam őket és őszintének tűnik. Úgyhogy fel a fejjel!
2016. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
96%

En nem szeretem őket, nagyon nagyok, ebből adododan lógnak, amivel nem is lenne gond ha a bimboim nem néznének kissé lefelé. Idővel felvarratom, csak előtte szeretnék gyerekeket. 25N

Kép jöhet:)

2016. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!