Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha több lánnyal is ismerkedem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több lánnyal is ismerkedem, hogy döntsem el, hogy melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Tinderen (nem szex, hanem kapcsolat) vagyok fenn, és ők sem csak szexet akarnak, hanem normális kapcsolatot.... Még egyikükkel sem találkoztam, de ilyenkor hogy dönt az ember? Nyilván 1 randiból nem lehet leszűrni még nagyon semmit, 3-4 találkozás kell, hogy lesz-e folytatás. De ilyenkor titokban mindhárom csajjal randizgassak? Vagy hogy megy ez?
2016. szept. 3. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Kúrd meg mindet, aztán a legjobbat!
2016. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

dugással.

és simán randizhatsz minddel.

nekem napi 3 a rekordom.

délután randiztam egy új nővel fagyiztunk,onnan átmentem a csajomhoz,este 9felé meg eljöttem tőle és mented dugni a szeretőmhöz.

2016. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Noren1989 ***** válasza:
Esetleg amelyikkel a legjobban kijössz, legjobban tetszik?
2016. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!