Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A helyzet, hogy van 2 csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyzet, hogy van 2 csaj, akikkel most ismerkedem. Melyiket válasszam? (F/22)

Figyelt kérdés
Az egyikkel már túlvagyok 3 randin, csók, ilyesmi már természetesen megvolt,19 éves, de ő nagyon visszafogott, semmit nem mutat az érzéseiből, ezzel pedig elijeszt magától. Van a másik,ő 21,sokkal többet mutat magából,sokkal kedvesebb, így valamennyivel könyebb nála a dolgom, vele mostanság találkozom, de már régóta ismerem, msn-en nap, mint nap beszélek velük. A kérdés az,hogy melyiket válasszam? Nem akarom egyszerre mind2 lánynak csapni a szelet, az rossz vicc...Szóval ha valaki tud valami értelmes tanácsot,tippet adni, vagy hogy ő milyen tulajdonság(ok) alapján döntene, sok szeretettel várom! Nem bírom sokáig ezt a kettős játékot...
2009. febr. 16. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
csak te dontheted el hogy melyik lany kell,hagyatkozz a sajat erzeseidre es ne azt valaszd ameikkel egyutt tudnal lenni hanem azt ameik nelkul nem.
2009. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezt nem nekünk kéne megmondanunk látatlanban!

Amelyikhez jobban húz a szíved,amelyikkel közösebb nevezőn vagy,a kor és hogy kit mióta ismersz nem számít iyenkor.Csak az,hogy melyikkel érzed magad jobban,melyikkel tudsz több helyre elmenni,kivel több a közös érdeklődés stb.

2009. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szia.


Én a titokaztos lányt választanám ha fiú lennék.

hogy miért?

Egyszerű... nem mutat meg mindent magából..tehát NEKED kell rájönnöd, hogy ki is ő valójában... és ha van türelmed...akkor biztos vagyok benne, hogy kifog neked nyilni. :)


Van egy idézet ami ide passzol :


Ki azt mondja imád, ne hidd el szavát,

ki azt mondja szeret, talán igaza lehet,

de ki csak hallgat, s némán néz, annak szíve rég a tiéd!

2009. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 éves vagyok, s olyan, mint az első lány. Én magamat választanám. :) Én is most randizok egy sráccal, túl vagyunk három randin, csók is megvolt már, de én sem mutatok sokat az érzéseimből, de nem azért, mert nincsenek, hanem, mert félek. Ha túlságosan kinyílok, akkor talán elijesztem a fiút. Biztos, hogy mindig a könnyebb utat kell választani? A második lánnyal lehet, hogy egyszerűbb a dolgod, de
2009. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
(az előzőt folytatnám, csak egy kicsit lüke vagyok, és elküldtem előbb) lehet, hogy az első lányért, ha küzdesz, nagyobb lesz a jutalmad. De tényleg te neked kell ezt tudnod. Mi nem ismerjük őket. Hallgass a szívedre.
2009. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18:23 olyan mintha veled ismerkedne a kérdező!Nem lehetséges??
2009. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A 18:32-esnek még igaza is lehet...:)

Kicsi a világ:)

Már csak azt kell megtudni,hogy az a hölgyemény hogy néz ki:)

2009. febr. 16. 19:31
 8/13 anonim ***** válasza:

egymásra találtatok? :) Az tiszta jó lenne! :)

És nem csak ezért, de én is az elsőre tenném le a voksom. Épp azért, mert aki egyből megmutat mindent, az egy kicsit olyan személyiségre vall, aki mindig mindent egyszerre akar...

Viszont akinek vannak sejtelmes részei, amiket meg kell fejteni, az sokkal izgalmasabb hosszútávon. :)



de... a másik lány viszont lehet, h azért mutatja az érzéseit, mert már régóta várt rád, és örül neked... Hát, nem egyszerű... sztem itt is csak az idő dönthet.

2009. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A hölgyemény küldött e-mailt, mert visszafogott, és az ilyen dolgokat nem szereti nagyközönség előtt intézni ;)
2009. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"a másik lány viszont lehet, h azért mutatja az érzéseit, mert már régóta várt rád, és örül neked"

Igen, ez így igaz... Elég régóta...Vele már volt úgy egyszer, pár hónappal ezelőtt,hogy összejövünk, csak akkor hibátt vétettem, és nemrég kezdtünk el újra "flörtölgetni"... Szal előről kezdtük az ismerkedést

2009. febr. 16. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!