Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A helyzet, hogy van 2 csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyzet, hogy van 2 csaj, akikkel most ismerkedem. Melyiket válasszam? (F/22)

Figyelt kérdés
Az egyikkel már túlvagyok 3 randin, csók, ilyesmi már természetesen megvolt,19 éves, de ő nagyon visszafogott, semmit nem mutat az érzéseiből, ezzel pedig elijeszt magától. Van a másik,ő 21,sokkal többet mutat magából,sokkal kedvesebb, így valamennyivel könyebb nála a dolgom, vele mostanság találkozom, de már régóta ismerem, msn-en nap, mint nap beszélek velük. A kérdés az,hogy melyiket válasszam? Nem akarom egyszerre mind2 lánynak csapni a szelet, az rossz vicc...Szóval ha valaki tud valami értelmes tanácsot,tippet adni, vagy hogy ő milyen tulajdonság(ok) alapján döntene, sok szeretettel várom! Nem bírom sokáig ezt a kettős játékot...
2009. febr. 16. 16:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

kérdező én is uebben a szituban vagyok( mármint első lányos, ennyi idős baráttal, ennyi évesen:), ha te vagy a barátom baj lesz,ha találkozunk XD (am nem te vagy,tuti :)

Szar ügy dönteni, nekem pl muszáj volt ezt megtennem és nagyon rossz, csak azt ne mondd neki,h érkezési sorrend, mert halálra sértődik :S

2009. febr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
előző kommentelő vagyok. A lány, aki írt neked,ő a barátnőd? mert, ha igen ,akkor ez elég nagy bizonyosság,h vannak feléd érzései, de nem meri mutatni!! +azért ez sorsszerű lenne
2009. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem,nem ő az,már letisztáztuk:)
2009. febr. 17. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!