Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik pasit válasszam? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit válasszam? Ti hogy döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Elég fura ez a szitu, de megpróbálom a legegyszerűbben leírni. Szóval jelenleg van 3 srác az életemben. Egyikkel sem vagyok együtt, még az is túlzás lenne, hogy kavarnék bármelyikkel is, csak úgy vannak, és jól érzem magam velük :)

Az 1. az egyik barátnőm bátyja, 25 éves. Már évek óta ismerem, de jóba kb. 1 éve lettünk. Kb. 3 hónapja pedig elmentünk együtt iszogatni, és hát más vége lett az estének :) nem volt azóta ismétlés, de teljesen megváltozott a kapcsolatunk, sokkal bensőségesebb. Ő külsőre tökéletes pasi, egész nap tudnám bámulni a testét, annyira odavagyok érte...

A 2. pedig, na vele már komolyabb dolog volt. Fél éve, hát mondjuk úgy, hogy összejöttünk. Két hónapig együtt voltunk, de elég sokat veszekedtünk, nagyon sok konfliktus volt köztünk, mivel mindketten heves természetűek vagyunk. De amúgy meg nagyon szerettük egymást, sőt, azt hiszem, én mèg mindig szeretem őt...mostanában megint dumálgatunk, és ez teljesen összezavart...ő 19 amúgy.

Nem tudom, mit tegyek, melyikkel járnék jobban. Úgy érzem, hogy mindkettővel meg tudnánk próbálni, de jó döntést szeretnék hozni, mert fontosak nekem.

Nyilván nem azt várom, hogy más hozza meg a döntést helyettem, de vélemények azért érdekelnének. (kivéve az olyanok, hogy "egyik sem", mert szerintem soha nem fogok találni még két ilyen pasit, és nem akarom ezt elbukni...) 18L


2016. ápr. 14. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elmondtad a lényeget :) még mindig szereted a másodikat, ez alapján egyértelmű
2016. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akarhogy szamolom ez meg mindig csak 2 srac es nem 3..
2016. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hú, na, mellényomtam eggyel :'D
2016. ápr. 14. 22:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg még mindig szeretnéd a 2. pasit, akkor nem mozgatta volna meg ennyire az 1. a fantáziád, és nem alakult volna úgy a dolog 3 hónapja.. ráadásul a 2. pasival már megpróbáltad egyszer, veszekedtetek,nem működött.
2016. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

első vagyok megint :D


kérdező, van erre egy jó kis módszer:) első srác legyen fej, második írás. ha feldobnál egy pénzérmét és az alapján döntenél, melyiket szeretnéd dobni?

2016. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem, egyértelmű volt a kérdésben, de : a 2.-al szétmentünk két hónap után, a másikkal ezután egy hónappal történt a dolog
2016. ápr. 14. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:
tehát biztos nagyon szeretted továbbra is, ha egy hónapra rá már álompasi karjában lelted örömöd! Szerintem az idősebbel jobban járhatsz, bár embere válogatja.
2016. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Igen, ezt értettem, de azt írtad,hogy a 2. pasival szétmentetek,de még mindig szereted. Véleményem szerint ha ez tényleg így lenne,akkor nem jött volna utána az 1., vagy legalábbis nem lennél ilyen jó véleménnyel róla,nem vacillálnál. :) Na meg nem véletlen mentetek szét 2 hónap után.

2016. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez az, 2 hónapot sem bírtatok meglenni egymás mellett, hogy akarsz leélni vele egy életet. A jóképű meg valószínűleg a külseje miatt jön be, vele pláne nem fogsz leélni egy életet. Ha "komoly" 1-3 éves kapcsolatot szeretnél, válaszd a jóképűt.


Szerinted nem fogsz soha találni két ilyen pasit? 1000 számra vannak ilyen pasik a világon. Nincs olyan, hogy valakihez nincs fogható. Nálad vagy ez vagy az, az szóba sem jöhet, hogy egyik sem, pedig ez is egy esélyes opció.

2016. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amelyikkel jobb volt a szex.


22F

2016. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!