Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik pasit válasszam? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit válasszam? Ti hogy döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Elég fura ez a szitu, de megpróbálom a legegyszerűbben leírni. Szóval jelenleg van 3 srác az életemben. Egyikkel sem vagyok együtt, még az is túlzás lenne, hogy kavarnék bármelyikkel is, csak úgy vannak, és jól érzem magam velük :)

Az 1. az egyik barátnőm bátyja, 25 éves. Már évek óta ismerem, de jóba kb. 1 éve lettünk. Kb. 3 hónapja pedig elmentünk együtt iszogatni, és hát más vége lett az estének :) nem volt azóta ismétlés, de teljesen megváltozott a kapcsolatunk, sokkal bensőségesebb. Ő külsőre tökéletes pasi, egész nap tudnám bámulni a testét, annyira odavagyok érte...

A 2. pedig, na vele már komolyabb dolog volt. Fél éve, hát mondjuk úgy, hogy összejöttünk. Két hónapig együtt voltunk, de elég sokat veszekedtünk, nagyon sok konfliktus volt köztünk, mivel mindketten heves természetűek vagyunk. De amúgy meg nagyon szerettük egymást, sőt, azt hiszem, én mèg mindig szeretem őt...mostanában megint dumálgatunk, és ez teljesen összezavart...ő 19 amúgy.

Nem tudom, mit tegyek, melyikkel járnék jobban. Úgy érzem, hogy mindkettővel meg tudnánk próbálni, de jó döntést szeretnék hozni, mert fontosak nekem.

Nyilván nem azt várom, hogy más hozza meg a döntést helyettem, de vélemények azért érdekelnének. (kivéve az olyanok, hogy "egyik sem", mert szerintem soha nem fogok találni még két ilyen pasit, és nem akarom ezt elbukni...) 18L


2016. ápr. 14. 21:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nőt messzire kerülni kell!
2016. ápr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!