Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedem egy fiúval és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy fiúval és kezdenek komolyra váltani a dolgok és úgy érzem ő lesz 19 évesen az a fiú akivel le szeretnék majd feküdni (de undorodna vajon? )

Figyelt kérdés
csak hogy nagyon félek mit szól hozzám és a testemhez, mert sokkal nagyobb a kisajkam mint a nagy, ez tényleg olyan visszataszító dolog lenne?
2016. jan. 1. 23:26
 1/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nem, ez egy fantasztikus dolog.
2016. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

ne izgulj

imádni fogja veled együtt

nem visszataszító,sőt nagyon is izgató

2016. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ezt undorítónak találja.

Akkor semmi keresnivalója nincs melletted!!!

Amúgy meg nekem is tetszik!!!

2016. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez komoly ez a kérdés? Honnan szedik ezeket a nők, most komolyan?
2016. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hazudok, engem a baba punci izgat általában, de amelyikhez tartozó lányt szeretem az vonz legjobban :) Amúgy téged pl. zavarna ha kicsi lenne a farka?


Priviben küldhetnél képet arc nélkűl és mondok véleményt, de ahogy gondolod... Én nem ragaszkodom hozzá.

2016. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te undorodnál attól ha a farka balra görbül? vagy ha a makkja nem szélesebb mint többi része? stb. stb.
2016. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az, hogy milyenek a szemérem ajkak az nem olyan, hogy mekkora a pénisz... sokkal inkább olyan, hogy hosszúkás az arc vagy kerekded.
2016. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!