Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágány Norbert kérdése:

Szerintetek ha még szűz vagyok és fizetek egy nőnek azért, hogy lefeküdjön velem, akkor melyiket válaszam? A fiatalabbakat (18-25) vagy az érettebbeket (25-35) válasszam?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 15. 02:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Mindegy...

Neked a fiatal lotyó is újat mutat 

2016. ápr. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe a fiatalabb korosztályt választanám (ha te is a 18-as korosztalyhoz tartozol), és lehetőség szerint a videkilanyrol (esetleg a rosszlanyokrol) valasztanek.

Ha jó élményt akarsz, a környékeden lévő minél több szimpi csaj adatlapját olvasd el, és inkább az igényesebbet válaszd, nehogy elkapj valamit (tehat olyat, aki ittas, roma vagy drog hatasa alatt allo embereket nem vallal), plusz igy egy diszkret, szep kornyezet vár. Ajanlom hivj fel több csajt, hogy hang alapjan is a legrokonszenvesebbet valaszd. Az ár olyan fél óra egy óra arányában 7000/13000 szokott lenni.

Legalabbis ezek a sajat tapasztalataim.


Ha valamit mèg tudni akarsz irj privatban.

2016. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Ez aztán az első alkalom geccc!
2016. ápr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. ápr. 15. 08:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha jól rémlik, nem tudom hol laksz szóval mondok neked egy Veszprémet


Van olyan, aki csak gumival szop, akkor is épp csak a makkod bekapja, és aktus van az alapban, az 7000/10000 félóra/óra

Ha Gumi nélkül kéred a cumit, az +2-3000, akinél én voltam hatalmas mellekkel az a mellszexre még 2000-et kért, a szopása borzalmas volt, egyáltalán nem élveztem, de a puncija annál tüzesebb, ráadásul nem használt elég síkosítót se a ciciszexhez, az se volt élvezetes, szóval 15000 volt egy óra


Egy másik veszprémi, szerintem a legjobb, a fél óra 10000, az 1 óra 15000 DE

Gumi nélkül szopik, alap hogy mélytorkozik (melle nem elég nagy, mellszex nincs) csókol, lenyeli, aktus, és iszonyat szűk a pinája, és milyen forró, és ez mind alap nála.

2016. ápr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt válasz, amelyik után nem fogsz undorral nézni magadra és amelyik miatt nem ítélnek majd el, ha elmondod bárkinek. Ja, hogy ilyen nincs!? Hát ez szopás! Szánalmas lúzer vagy
2016. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
inkább az idősebbet
2016. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6-os válaszolónak. Az írásod alapján inkább te tűnsz annak. Vagy egy negyven éves szűz vagy, vagy egy begyepesedett unatkozó háziasszony, akivel a férje havonta egyszer öt percet ha foglalkozik.

Látszik, hogy teljesen idegen a témában mégis leáll kötekedni.

A prostitúciót nem véletlenül nevezik a világ legősibb mesterségének. Másfelől nem is igazán értem, miért olyan nagyon elítélt ez manapság, anno franciaországban, Párizsban, sőt a világháború előtti magyarországon is nagynevű kurtizánok voltak, akik szintén prostik voltak, mégis elég szép megbecsülésnek örvendtek, és ha egyáltalán szóba állt veled akkor már voltál valaki. Ajánlom olvassa el a Nanát, esetleg a Kaméliás Hölgyet, vagy nézze meg a tavalyi Félvilág című filmet.


A kérdés feltevője, nyilván nem egy repedtsarkú, utcasarki cigóhoz készül elveszteni a szüzességét, hanem az általunk korábban leírt, valamelyik oldalról szeretne partnert találni.

Ezekről a lányokról tudni kell, hogy jórészt nagyon igényesek, igaz elég drágák is, de általában értik a dolgukat és az esetek 80%-ban ha az ajtónyitásnál az ügyféllel valami gond van (ittas, ágrólszakadt, büdös), akkor némi segítséggel el is küldik melegebb éghajlatra.


Erkölcsi okokból szerintem semennyivel sem megvetendőbb, vagy kisebb rendű (sőt!), mint egy péntek/szombat esti buliban egy füves, részeg, öntudatlan, higiéniátlan csajjal valami bokorban, vagy a mocskos budiban üzekedni, szubjektív véleményem szerint fertőzést is jobb eséllyel szedsz ott össze.


Egyébként ha túl esik az elsőn, és ha már ilyen kérdést tett fel a kérdező, akkor belátta, hogy rendes barátnőt jelenleg nem nagyon fog találni magának, ami nem meglepő, viszont elmegy a csajhoz, túlesik a dolgon, végre nem lesz számára idegen a női test, nem lesz meg benne a félsz, ami eddig valószínűleg csak még jobban visszahúzta a csajozásban és egy kicsike tapasztalatot is szerez.

Szerintem semmi elítélendő nincsen ebbe, csak nyilván nem kell terjeszteni.

2016. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%

#8

Egyik tipped sem talált. 21 vagyok és nem szűz. Abban igazad van, hogy nincs tapasztalatom a témában. Szerencsére nem vagyok akkora balf_sz, hogy ilyen szolgáltatásokat kelljen igénybe vennem. Van egy normális kapcsolatom, szóval nem vagyok rászorulva ilyen "nők" társaságára.

2016. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

akkor meg becsülje meg magát és a szerencséjét és fogadja el, hogy valakiknek alakultak úgy a dolgai és nem biztos, hogy egy lúzer, idióta, balf,sz alak, hanem egyszerűen ilyen a szerencséje.


A kérdező feltehetően mostanra olyan korba lépett, mikorra már a legtöbb ismerőse, barátja, aktív nemi életet él, és abba gondolom mindketten egyetértünk, hogy az ezzel járó önbizalomhiány sem fog neki sokat segíteni csajozás téren. Miért lenne elítélendő és még pluszba belerúgandó szegény srácba, ha akar egy kis tapasztalatot gyűjteni még egy komolyabb kapcsolat előtt?

Ha ön beleképzeli magát a helyzetbe, mit választana, a kocsmába, szórakozóhelyen próbálkozna a bevállalósabb csajokkal, aztán ha egy össze is jön és mondjuk béna az ágyba, akkor az egész társasági kör, ahova tartozik lenézően fog beszélni róla és kigúnyolják a háta mögött, vagy egy szakmabelit választ, akinél a diszkréció adott, soha senki nem tudja meg a másik féltől és az önbizalmon kívül legalább egy kis tapasztalatot is ad neki.

Tényleg ki lehet fogni normális lányokat és akár jókat beszélgetni velük, a prostik is ugyanolyan emberek, mint mi, főleg a fiatalabbak, akikkel mondjuk nekem is dolgom volt és amilyet a kérdezőnek ajánlok.

2016. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!