Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágány Norbert kérdése:

Szerintetek ha még szűz vagyok és fizetek egy nőnek azért, hogy lefeküdjön velem, akkor melyiket válaszam? A fiatalabbakat (18-25) vagy az érettebbeket (25-35) válasszam?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 15. 02:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10#

Az a legnagyobb baj, hogy elmegy prostizni aztán nem változik semmi. El kéne kezdenie változni, önbizalmat gyűjteni, ismerkedni, de azt pedig nem fog, mert egy lusta dög. Ha szépen mondom neki akkor nem fog semmit sem csinálni, csak leugat a sok hozzá hasonló balf_sz.

És elhiheted nekem, hogy ez így van. Én isugyanolyan voltam mint ő és egy ugyanilyen troll miatt változtattam magamon. Rá kell jönnie, hogy benne van a hiba és, hogy változtatnia kell. Ezt pedig csak akkor fogja, ha kap egy nagy pofont.

Pár éve már csinálom ezt és nem egy embert sikerült trollkodással kirángatnom ebből.

2016. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!