Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor most tág a p*ncim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most tág a p*ncim?

Figyelt kérdés

Ket harom ujjam simán felfér pedig még szuz vagyok.

Egyszer anyumnak mondta a nogyogyasza hogy neki tág. Lehet, hogy orokoltem ezt tole? :o



2016. ápr. 11. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem is simán befért anno 3 ujjam :D


21/L

2016. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyira azért nem hinném, hogy nagyok lennének az ujjaid. Na meg a punci rugalmas dolog!
2016. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Lehetséges, ezzel én is így jártam, mikor szűz voltam. Mondom, ha már más nem veszi el a szüzességemet, elveszem magamnak. :D

Felkészültem, hogy hujjuj, biztos fájni fog, erre semmit sem éreztem 1 ujjal, na mondok, akkor legyen kettő, semmi fájdalom. :D Hárommal sem, semmi, de még vér sem! Na mondom, így izgi lesz a szex. :)

Ennek ellenére azt már élveztem, sőt, azt mondták, jól tudom szorongatni a puncimmal a fütyit. Szóval se gond, legalább nem fog fájni a szex, és a puncid amúgy hozzá tud idomulni a különböző méretekhez, szóval nem leszel túl tág.

2016. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez majd a szex során fog kiderülni. De attól is függ a dolog, hogy milyen méretű pasival fogsz találkozni.
2016. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
1# azóta a két öklöd is belefér? Vagy hogy érted hogy annó 3 ujj?
2016. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

5-ös: anno=szüzesség alatt...


és nem, nem fér be két öklöm :D

2016. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
igen, a szerencsétlen férfi azt fogja hinni hogy a zoknit dugja
2016. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Így nem tudom megállapítani, gyere át, hagy nézzem meg.
2016. ápr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Korod?
2016. ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Deflohelp ***** válasza:
A Kegel-gyakorlatokkal erősíthető a hüvelyi- és a gátizomzat. Ez megoldás lehet arra az esetre, ha szexuális kapcsolatod során beigazolódna a félelmed.
2016. ápr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!