Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik pasit válasszam? Túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit válasszam? Túl jó mindkettő

Figyelt kérdés

Hú, ez nekem kicsit nehéz helyzet. Annyira régóta nem ismerem egyiküket sem de nagyon kötődöm hozzájuk, már ha ez lehetséges több pasihoz.

Az egyik (őt ismerem régebb óta) 24 éves, és hát elég furcsa volt a megismerkedésünk. Ő orvos, és volt egy sürgősségi esetem amikor hozzá kerültem. Utána már tökre nem tudtam figyelni a bajomra, csak arra hogy mennyire jól néz ki...azt hittem ilyen csak a filmekben van hogy álompasi doki 😃 Megvizsgált meg minden, ellátta a bajomat, aztán meg megadta a számát, hogy nyugodtan keressem, ha bármi bajom van. Ez fura volt elsőre, de aztán nem zavart, este írtam is neki, hogy köszönöm a kedvességét,meg stb. Aztán a válasza után tök más irányba terelődtek a dolgok, egyértelműen kinyilvánította, hogy érdeklem és hát nem is volt ellenemre a dolog 😊 pár nap múlva "randiztunk", utána meg csak hagytam hogy történjenek a dolgok...Királylánynak éreztem magam vele 😊

A másik pedig, hát, ő még idősebb nálam, 31 éves. Sokkal konkrétabb volt a megismerkedésünk, egy bárban voltam a barátnőimmel, és ott jött oda hozzám. Nagyon határozott volt 😊 az első gondolatom csak az volt hogy "megérne egy ajtócsapkodást", de aztán megváltozott a véleményem. Tök egyenes volt velem szemben, és ezt nagyon értékelem. Sokat találkoztunk, és én sosem voltam egy kifejezetten romantikus, virágcsokros meg hasonló lány, és vele pont olyan lehetek amilyen tényleg vagyok. Kirándulunk, eljárunk hamburgerezni, videójátékozunk, volt hogy "kiszöktetett" éjjel, felmentünk a Normafához...és én ezt annyira élvezem..

Most pedig két tűz között vagyok...nyilván ez nem szép dolog, meg nem is így akarom, de most mindkettővel elvagyok egyszerre, egyikkel sem együtt, csak úgy, velük, na.

Szerintem mindkettővel jó lenne, de döntésképtelen vagyok :(

Csak vélemények érdekelnének, szerintetek melyikkel lenne jobb, ti mit gondoltok?

18L



2016. febr. 22. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én egy olyan történetben voltam, ahol én voltam az egyik férfi. Bármit döntesz, lesz fájdalmad is, ezért próbálj gyorsan dönteni. Talán most "nem fizettelek ki", vagyis nem válaszoltam meg, de ezt itt a GYK-n legfeljebb pénzfeldobással lehet eldönteni.


Viszont minél tovább húzod, annál fájdalmasabb lesz. Minden félnek.

2016. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A lány a gazdagabb, idősebbhez ment férjhez. Öt évig hívogatott telefonon. Nehezen szabadultam a bűvköréből.


Nem az én hibám, hogy rosszul döntött.


Az első voltam. F/37

2016. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
pff... xD
2016. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan típus, aki a pénzre menne :)
2016. febr. 22. 20:54
 5/20 anonim ***** válasza:
Lesz még ennél nagyobb gondod is az életben szerintem :D Trololó.
2016. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
ha választani kell kettő között, akkor mérlegeld a jövőre nézve, hogy melyikkel lenne a leg előnyösebb az életed. életmód, utazgatás, anyagiak, és nem utolsó sorban, hogy melyik jobb az ágyban.
2016. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Csak az egyikkel feküdtem le még, ezt elég nehéz mérlegelni :))
2016. febr. 22. 21:14
 8/20 anonim ***** válasza:
Elég kamu a kérdés. Egyrészt... nyilván egy 31 éves férfi, valamint egy orvos is egy 18 kis fruskát akar. Másrészt muti azt az egyetemet, ahol 24 éves koromig megkapok egy orvosi diplomát, és munkába is állok vele. :)
2016. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ismerős az a szó, hogy rezidens?:)
2016. febr. 22. 21:21
 10/20 anonim ***** válasza:
Küldd el nekem az egyiket,amelyikat nem választod. Valakinek egy sem jut. :-( :-(
2016. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!