Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik pasit válasszam? Túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit válasszam? Túl jó mindkettő

Figyelt kérdés

Hú, ez nekem kicsit nehéz helyzet. Annyira régóta nem ismerem egyiküket sem de nagyon kötődöm hozzájuk, már ha ez lehetséges több pasihoz.

Az egyik (őt ismerem régebb óta) 24 éves, és hát elég furcsa volt a megismerkedésünk. Ő orvos, és volt egy sürgősségi esetem amikor hozzá kerültem. Utána már tökre nem tudtam figyelni a bajomra, csak arra hogy mennyire jól néz ki...azt hittem ilyen csak a filmekben van hogy álompasi doki 😃 Megvizsgált meg minden, ellátta a bajomat, aztán meg megadta a számát, hogy nyugodtan keressem, ha bármi bajom van. Ez fura volt elsőre, de aztán nem zavart, este írtam is neki, hogy köszönöm a kedvességét,meg stb. Aztán a válasza után tök más irányba terelődtek a dolgok, egyértelműen kinyilvánította, hogy érdeklem és hát nem is volt ellenemre a dolog 😊 pár nap múlva "randiztunk", utána meg csak hagytam hogy történjenek a dolgok...Királylánynak éreztem magam vele 😊

A másik pedig, hát, ő még idősebb nálam, 31 éves. Sokkal konkrétabb volt a megismerkedésünk, egy bárban voltam a barátnőimmel, és ott jött oda hozzám. Nagyon határozott volt 😊 az első gondolatom csak az volt hogy "megérne egy ajtócsapkodást", de aztán megváltozott a véleményem. Tök egyenes volt velem szemben, és ezt nagyon értékelem. Sokat találkoztunk, és én sosem voltam egy kifejezetten romantikus, virágcsokros meg hasonló lány, és vele pont olyan lehetek amilyen tényleg vagyok. Kirándulunk, eljárunk hamburgerezni, videójátékozunk, volt hogy "kiszöktetett" éjjel, felmentünk a Normafához...és én ezt annyira élvezem..

Most pedig két tűz között vagyok...nyilván ez nem szép dolog, meg nem is így akarom, de most mindkettővel elvagyok egyszerre, egyikkel sem együtt, csak úgy, velük, na.

Szerintem mindkettővel jó lenne, de döntésképtelen vagyok :(

Csak vélemények érdekelnének, szerintetek melyikkel lenne jobb, ti mit gondoltok?

18L



2016. febr. 22. 20:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

18 éves vagy!

Éld az életed! Ne gondolj a holnaputánra, elég ha a holnap dereng! Ha lehet ne kavarj túl sokáig mindkettővel, mert előbb-utóbb megbuksz! Én sok lánnyal kavartam 18 évesen!

Szép időszak ez! Ne hagyd hogy valami elrontsa!

2016. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De pont a donteskeptelensegem rontja el... Tudom hogy dontenem kene, de nem megy..
2016. febr. 22. 21:54
 13/20 anonim ***** válasza:
54%

31 éves...normális vagy? ja, nem.

Egyébként nem kellenél, miután megtudnám, hogy van egy másik udvarló, hab a tortán hozzá, hogy meg is dugott.

Ja meg azért sem kellenél, mert egyszerre kettővel ismerkedsz.

De leginkább azért nem, mert még csak 18 vagy, de már kapcsolat nélkül bszol, rib.ancka :)

2016. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
én a rezidenst választanám
2016. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha már így felvitte a Jóisten a dolgodat (becsüld meg, mert ritkán adatik meg, hacsak nem top 10-es vagy), akkor el ne rontsd! Azt válaszd szerintem, amelyikről azt gondolod, hogy jobb ember, valóban téged akar, stb. Hacsak nem "csak" dugni akarsz, mert akkor szíved joga, hogy élj a lehetőségekkel...

Megpróbálok segíteni. A dokiúr azért tűnik jobb döntésnek, mert egyrészt stabil háttérre számíthatsz, valamint korban is jobban illik hozzád. A másik fószer (felteszem, vele dugtál) nekem kérdésesebb, tudod a nem veszünk virágot dolog, meg a 30+ év fölött szöktetősdit játszunk, stb., na ez még lehet, hogy egy újkori Júliának bejövős, de azért valójában szerintem nem egy olyan krapek ezek alapján, akire hosszú távon lehetne számítani. Gondolj abba is bele, hogy bárban vadászott le, a 18 éves tinicsajt, na vajon mit akart, mit keresett ott a bárban, csak neeem vadászgatott? Ha nem te vagy, felszed mást, aki hagyja.

Szóval dokiúr jobb döntés így a leírás alapján. Na persze, erre se tedd rá a nyakad azért.

22l

2016. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A "dokiúr" volt meg, egyébként :)
2016. febr. 22. 22:32
 17/20 anonim ***** válasza:

Hmm... A vegerol hianyzott egy "itt a vege fuss el vele"

Vagy esetleg: "aki nem hiszi, jarjon utana"

2016. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd azt amelyik színesebb,és jobban érzed magad vele!!! Ebből hosszútávú úgy sem lesz hisz 18 vagy 10 év múlva is csak 28 szal van időd rengeteg. Amelyikkel jobban érzed magad,és jobb vele a szex.
2016. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem szabad több emberhez érzelmileg ennyire közel kerülni, mert ez lesz a vége. de valamelyik felé csak húz a szíved. ha nagyon nem megy, akkor fogj egy dobókockát. ha páratlant dobsz, akkor válaszd az egyiket, ha párost akkor meg a másikat. közben pedig figyeld meg melyik kimenetelben reménykedsz jobban és válaszd azt.
2016. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

egy fa$zhiányos kis r_banc vagy egy ratyi kamukérdése, kiírta az álmait

köszönjük emese

2016. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!