Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23feletti sracok ti mennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23feletti sracok ti mennyit varnatok egy lanyra?

Figyelt kérdés

A szituacio : a lany meg szuz es semmi fele kontraktusa nem volt ferfivel. Nektek egy ideje nincs mar baratnotok. A kapcsolat elejen vagytok ezzel az uj fiatal lannyal .

Mennyi idot hagynatok neki ? Akar honapok is belefernek?



2016. aug. 19. 08:04
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Épp az,hogy dumálsz, de semmi értelmeset nem mondasz :)
2016. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Miért is nem? Gyökér.
2016. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Mármint a szexre? A második randi már szexszel indul, mire várjak?

42F

2016. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nagyon max. egy hónap, és akkor ebben benne vannak a nehéz napok, meg egyéb szerencsétlenül közbejött programok, ami miatt nem lehet. Ha ennyi idő alatt nem jutunk el a szexig, akkor ott olyan mentalitásbéli különbségek vannak köztünk, ami mellett én nem tudom elképzelni a harmonikus kapcsolatot. Persze felnőtt nőkről beszélek, kamaszlányok ismerkedjenek a kortársaikkal.


27f

2016. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 BiTOPro97 ***** válasza:
Szűz lánnyal nem kezdenék, mert elég nagy a nemi szervem, és ha sikerülne is összeszokni, még az is plusz közel egy év lenne. - ha sikerülne, és nem adná fel. Kettő a biszex és tapasztalt lányok az eseteim. És három napig bírom ki max. szex nélkül, komoly idegesség nélkül
2016. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

1-2 hét, nem vagyok már tini.

A barátnőm előttem mondhatni nem volt senkivel csak egy fiúval évekkel előtte egy kis kaland.

Mikor megismerkedtünk akkor 2 héten belül lefeküdtünk.

2016. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!