Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23feletti sracok ti mennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23feletti sracok ti mennyit varnatok egy lanyra?

Figyelt kérdés

A szituacio : a lany meg szuz es semmi fele kontraktusa nem volt ferfivel. Nektek egy ideje nincs mar baratnotok. A kapcsolat elejen vagytok ezzel az uj fiatal lannyal .

Mennyi idot hagynatok neki ? Akar honapok is belefernek?



2016. aug. 19. 08:04
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Neked hová gurult el a gyógyszered?

2016. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Az asztal alá.
2016. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Miért lennének ettől balekok?
2016. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Nem voltam kiakadva csak nem ertem miert kellett belekotni. Elobb utobb meg kellett tortennie nekem igy tortent. Nem azert irtam le h koteledjenek velem.
2016. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
95%

attól függ, hány éves, ha 14-15, akkor éveket is simán, ha mondjuk 18.. szerintem akkor is simán várok egy évet, ha ő szeretne ilyen sokat várni. Igazából bármeddig várok, ha tudom, hogy szeret és nem fog elhagyni :) házasságig is, ha ő épp úgy gojndolja. De hónapok az simán :) én alapból nem akarnék elsietni semmit :)

És nagyon tetszik, ha egy lány ilyen, mint te ^^


24/f

2016. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
5%

A szexet a lányok nagyon túlbonyolítják, ha jólesik akkor miért ne? Közelebb hoz a szex 2 embert.

Én 2 hetet várnék, utána tovább állnék.

22/f

2016. aug. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, gondolom, az meg sem fordult a fejedben, hogy a nő azért nem csinálja azonnal mert nem akarja (de ettől még a férfivel akar lenni) és nem valami túlbonyolított taktikából? :D Ergó nem esik neki jól, akkor MÉG? A férfiak olyan egyszerűek mint a faszög. Feáll, akkó dugjunk.
2016. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

#23

Azért mert elnyomják a szexuális vágyaikat mert azt hiszik ezt kell tenniük. Alávetik magukat a csaj akaratának, ezzel pedig a vonzalmat nyírják ki.

2016. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

#25

Erről dumáltam.

2016. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%

"gondolom, az meg sem fordult a fejedben, hogy a nő azért nem csinálja azonnal mert nem akarja (de ettől még a férfivel akar lenni"


Jaja. Fiú barátnak jó lesz. Ha nem akar dugni, takarodhat.

2016. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!