Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23feletti sracok ti mennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23feletti sracok ti mennyit varnatok egy lanyra?

Figyelt kérdés

A szituacio : a lany meg szuz es semmi fele kontraktusa nem volt ferfivel. Nektek egy ideje nincs mar baratnotok. A kapcsolat elejen vagytok ezzel az uj fiatal lannyal .

Mennyi idot hagynatok neki ? Akar honapok is belefernek?



2016. aug. 19. 08:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
76%
#7: Ezzel a viselkedésssel és hozzáállással megérdemelted :)
2016. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon sokat tudsz rolam h ezt gondolod :D meg az eletemrol meg a kapcsolatunkrol.
2016. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

#12: Elég sok mindent elárul rólad az,hogy 17 évesen szűzen 1 hónapos "szerelem" után megdugattad magad.

A hab a tortán,hogy azért, mert féltél,hogy elhagy,ha nem teszed meg...... Rettentő éretlen hozzáállás.

Ha valaki szeret,nem fog elhagyni, mert nem fekszel le vele rögtön. Ha igen, jó nagy bunkó. De a leírásodból kiderült,hogy az is volt.

Légy büszke magadra!

2016. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
57%
Nem szeretett. Csak elhitette velem. És nagyon rosszul esett. De ha meg megváratom tobb honapig akkor azert hagyott volna ott.
2016. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Én 21 évesen vesztettem el a szüzességem egy 24 éves sráccal, 4 hónapot várt rám és soha nem erőltette a a dolgot. Az elején elmondtam mi a helyzet, hogy nem tudom mennyi idő kell, ő pedig tiszteletben tartotta, végül már én nem bírtam tovább várni, annyira kívántam. Szóval szerintem vannak tisztességes, türelmes fiúk :)
2016. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy haladunk, ez szituáxiófügfő. Ha szép lassan haladunk, de a haladás megkérdőjelezhetetlen, akkor sokat. Ha csak a nyavajgok megy, de nincs meg a tettre készség, akkor nem olyan sokat.
2016. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
3hónap max
2016. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
78% most mit vagy igy kiakadva. Előbb-utóbb Úgyis el kell veszíteni.
2016. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
16%

"Szóval szerintem vannak tisztességes, türelmes fiúk :)"


Ők a balekok.

2016. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
6%
25 évesen meg mi mást akarhatott volna egy 17 éves taknyostól? De persze egy korodbeli az nem volt jó mert te érettebb vagy mindenkinél.
2016. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!