Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23feletti sracok ti mennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23feletti sracok ti mennyit varnatok egy lanyra?

Figyelt kérdés

A szituacio : a lany meg szuz es semmi fele kontraktusa nem volt ferfivel. Nektek egy ideje nincs mar baratnotok. A kapcsolat elejen vagytok ezzel az uj fiatal lannyal .

Mennyi idot hagynatok neki ? Akar honapok is belefernek?



2016. aug. 19. 08:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly jövő látok a kapcsolatban, akár fél évet is. Persze fokozatosan haladjunk előre: puszi, tapi, vetkőztetés, petting, szóval a lány is akarja, hogy idővel a szexig is eljussunk, amikor elérkezettnek látja az időt.
2016. aug. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%
Ha igazán szereted tudsz rá várni. De mondjuk mikor már össze szoktok próbálkozhattok a mesztelen alvással így oldódik a gátlás. Ha ez meg van szépen bevezetheted a pettingbe.. Utána ha ráérez menni fog a többi is.. Ha nem azt mutatod felé hogy te sietni akarsz meg már dughatnékod van akkor menni fog.. A legfontosabb a bizalom. ;) 22 / L
2016. aug. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
17%

Meztelen alvás.

Hatalmas kémia lehet.


Max két hét, nem vagyunk már gyerekek.

Bár ha szűz, inkább skippelném.

Nehezen tudok elképzelni egy szűz nőt vonzónak.

2016. aug. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
96%

Aki rendes az megvár, aki nem az kirak 1-2 hét alatt. Személyes példám: negismertem egy srácot. Elkezdtünk randizni már a második randin ágyba akart vinni. Én azt mondta, hogy ez nem fog menni, mert nem állok rá készen. Erre megfogta és otthagyott. Azóta nem találkoztunk többet.

21/L

2016. aug. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
31%
Semennyit nem várnék, mondjuk nem is kezdenék szűzzel. Felnőtt ember vagyok, a szex része egy kapcsolatnak, sőt nem is működik jó szex nélkül egy kapcsolat. Ezért minél előbb kezdjük el ...
2016. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
51%

Ha kedves lányról van szó, igen beleférnek hónapok is.

Egyébként hány éves vagy?

2016. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Exem 25 volt mikor osszejottunk en 17 es szuz. 1 honap utan tortent meg. De azert mentem bele mert szerelmes voltam es feltem h elhagy ha nem teszem meg. Aztán még parszor megdugott es elhagyott.
2016. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szituációban 4 évet vártam - hiába - az első igazi szexre. Aztán egyszer csak talált mást, akivel egyből lefeküdt, mert gondolom félt, hogy az új legény nem várna tovább. Szóval ennyit már nem várnék, de szerencsére azóta már nincs ilyen gondom.
2016. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
7%
Semennyit. A szex az alapja egy kapcsolatnak. Minden kapcsolat szexuális vonzalommal indul el, legyen az tudatos vagy tudatalatti. Ga a csaj nem vonzódik hozzám akkor fél év múlva sem fog. És akkor mit akar tőlem? Hogy a hímnemű barátnője legyek?
2016. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%
És fejezzétek be ez a ha szereted akkor vársz rá fa***ot mert pont forditva van.
2016. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!