Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit várnátok alkalmi szexre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit várnátok alkalmi szexre?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi akivel elég jól eldumáltunk és szóba jött hogy össze kellene hozni egy talit. De mondtam neki hogy az időbe telik mivel párkapcsolatban vagyok és ő is. Alibi kell meg ilyenek nem egyszerű összehozni a részemről. Azóta viszont semmi. Gondolom én nem akart ennyit várni egy numerára amit azért megértek de akkor ezt miért nem lehet mondani? Én is csak szexet akarok nem érzelmeket. Tudom gerinctelen vagyok stb ilyen kommentek kíméljenek.
2016. júl. 11. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Semmi gond, van ilyen.

Amúgy épp ráérek.

A gerincedet is megvizsgálhatom..

2016. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy lennék vele, hogy párhuzamosan sokakkal ismerkednék, aztán ha valamikor random jön ,akkor jön azt annyi.
2016. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
94%

Akár 5 percet is várnék rá.


26/F

2016. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

A 2. hasznos választ írt.

Én is heteket is várnék, de úgy hogy mellette nyilván másokkal is ismerkednék a tudtodon kívül.


Végül is nem kerül sokba, csak napi 1-2 üzenetváltásba tartani a kapcsolatot, amíg nem tudunk találkozni. Ennyit pedig megér egy dugás egy új nővel nyilvánvalóan.

24/F

2016. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyit varnek? 40.000 forintot minimum
2016. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaza volt a gyereknek. Te jöttél a béke kifogásokkal ami elég kiábrándító. Minek várjon ha egy óra alatt talál jelentkezőt? Az meg, hogy mi vagy nem irom le mert a szűrőn fennakadna.
2016. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6 és kérdező:


Abban igaza van a 6-osnak, hogy az ilyen kifogásokat amiket te is mondtál (időbe telik, alibi kell, stb), sokszor vehetik úgy hogy igazából nem is akarod a dolgot.


Most elképzeltem hogy egy csaj ilyeneket mondana nekem ("bocs még kell egy hét" "bocs még kell alibi ami néhány nap" "bocs még kell helyet találni"), akkor abból én is könnyen azt érezném hogy csak húzza az időt és át akar verni

2016. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy más is így gondolja.
2016. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!