Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék a bsrátnőmmel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a bsrátnőmmel? Szex közben elsírta magát!

Figyelt kérdés
Komoly önértékelési gondjai vannak, nem tudja elfogadni az amúgy gyönyörű testét. Ma szeretkezés előtt megkérdezte, hogy rajta maradhat e a melltartója. Mondtam, hogy én szeretném látni a helyes cicijeit és levettem róla, mert tényleg nagyon izgató a teste látványa, pláne ha lovagol, mint most is. Dícsértem a látványt, azt, hogy milyen ügyes. Már itt is furcsa volt nekem, mert nem nyögdécselt, nem láttam az élvezetet az arcán, ami mindig megjelenik rajta letagadhatatlanul. Megkérdeztem fáj e neki, mert az előjáték nem maradt ki, csak kicsit lerövidítettük. Egyszer csak lehajol a nyakamhoz és elkezd zokogni, abba sem bírta hagyni. Aztán miután kicsit lenyugodott az ölelésemben megkérdeztem újra, hogy mi bántja őt. Elmondta amit eddig is tudtam, gyűlöli magát a viselkedése és a teste miatt. Ha ezt tudom rajtahagyom azt a hülye melltartót, de már kismilliószor feküdtünk le mindden ruhadarab nélkül. Mit tehetnék vele, hogy elfogadja magát? Mindig mondogattom neki mennyire szép, puszilgatom a teste minden porcikáját. Szeretem őt, ezen kívül semmi problémánk nincs, szeretném meghozni az önbizalmát, de már mindennel próbálkoztam. Mit tennétek a helyemben? Ő 17/l, én 18/f. Kérlek ne olyan válaszokat írtatok, hogy azért sírt mert szar vagyok az ágyban...
2016. júl. 30. 21:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
45%
Kezdetnek mondjuk, ne hagyj teret az ilyen önsajnáltatós hisztinek, mert ez az - ezt nőként mondom, és világosan lejön, hogy a lány jellemében ebben van ez az áldozat szerep, meg mártírkodás, és ha ennek teret engedsz most, akkor ez lesz a kapcsolatotok. Egy nagy zokogás, önsajnáltatás, és újabb zokogás a cicijei/a jegyei/a kismacskája/az anyukája/a szomszéd és lényegében minden miatt, mert tudja, hogy nem kell összekapnia magát, mert te akár szex közben is megállsz bármikor terapeutát játszani neki. Ha problémái vannak el kell menni szakemberhez, viszont azt tudatosítanod kell benne, hogy hisztike meg önsajna az nálad nem játszik, mert az ilyen lányok nagyon el tudnak fajulni, és végül ez fogja megmérgezni a kapcsolatot (aztán meg sajnálják magukat, hogy elhagyták őket, pedig ők már alapból milyen csúnyák és szegények, és most az utolsó is elhagyta őket, tehát itt a bizonyíték, hogy nekik van igazuk és sajnálhatják magukat - és az egész kezd előlről egy másik pasival, egészen addig, amíg találnak egy határozottabb fajtát, aki már nőt akar az ágyába, nem vinnyogó kismacskát).
2016. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Azóta is együtt vagytok?
2022. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!