Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék a bsrátnőmmel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a bsrátnőmmel? Szex közben elsírta magát!

Figyelt kérdés
Komoly önértékelési gondjai vannak, nem tudja elfogadni az amúgy gyönyörű testét. Ma szeretkezés előtt megkérdezte, hogy rajta maradhat e a melltartója. Mondtam, hogy én szeretném látni a helyes cicijeit és levettem róla, mert tényleg nagyon izgató a teste látványa, pláne ha lovagol, mint most is. Dícsértem a látványt, azt, hogy milyen ügyes. Már itt is furcsa volt nekem, mert nem nyögdécselt, nem láttam az élvezetet az arcán, ami mindig megjelenik rajta letagadhatatlanul. Megkérdeztem fáj e neki, mert az előjáték nem maradt ki, csak kicsit lerövidítettük. Egyszer csak lehajol a nyakamhoz és elkezd zokogni, abba sem bírta hagyni. Aztán miután kicsit lenyugodott az ölelésemben megkérdeztem újra, hogy mi bántja őt. Elmondta amit eddig is tudtam, gyűlöli magát a viselkedése és a teste miatt. Ha ezt tudom rajtahagyom azt a hülye melltartót, de már kismilliószor feküdtünk le mindden ruhadarab nélkül. Mit tehetnék vele, hogy elfogadja magát? Mindig mondogattom neki mennyire szép, puszilgatom a teste minden porcikáját. Szeretem őt, ezen kívül semmi problémánk nincs, szeretném meghozni az önbizalmát, de már mindennel próbálkoztam. Mit tennétek a helyemben? Ő 17/l, én 18/f. Kérlek ne olyan válaszokat írtatok, hogy azért sírt mert szar vagyok az ágyban...
2016. júl. 30. 21:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
5%

Szabadulj meg tőle mert a te önbecsülése mert is szét fogja barmolni.

Nem a te feladatod megoldani a nyomorát.

2016. júl. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, ez ki van zárva. Egy párkapcsolat akkor is kapcsolat, ha nem minden tökéletes. Elsőre kicsit túlzás ezt kijelenteni, de az egész éltemet is leélném vele. Soha nem találkoztam még hozzáfogható lánnyal, és ha lenne is szebb, jobb vagy bármi (ami szerintem nem létezik, mert nekem így gyönyörű, így tökéletes), nekem akkor sem kellene, mert ő az enyém és csak őt akarom. Ezért is szeretnék neki segíteni az érzelmi krízisben amibe beleragadt, mert nem szeretném, hogy rosszul érezze magát, még magától is meg szeretném védeni.
2016. júl. 31. 10:17
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kérdező,én is kiállnék mellette. Ha megfogadod amit írtam helyre jön.Te pl. elhiszed azt hogy 1 pszihológusnak elmondaná azt mi nem tetszik magán? Ehhez szerinted nem bizalom kell? Erre a feladatra szerinted ki a leggaktuálisabb akiben bízik is,látta is már a testét,és őszintés segíteni is akar mert motivált? Na így kérdezz.
2016. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

#12

Értelek. Csak tudod segiteni azon kehet aki hagyja és felismeri, hogy baj van. Ez egyoldalúan nem fog menni.

A csajok is elvárják az önbizalmat. Szerinted ha te lennék ilyen nyafogós p*cs akkor kellenél bárkinek is?

Neked jó ez a kapcsolat vagy csak valami elcseszett küldetéstudatod van, hogy helyre kell hozni ezt a vesztest. Amúgy ha sikerül is, úgy ku fig fobni mint a sz*rt.

2016. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, nincs igazad, nem hagy el és nem ismered őt
2016. júl. 31. 19:17
 16/22 anonim ***** válasza:
Most még nem.
2016. aug. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
hol lehet ilyen édes fiúkat megismerni, mint a kérdező?:,)
2016. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Mi a gimiben ismerkedtünk meg a párommal :)
2016. aug. 1. 20:23
 19/22 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonlo cipobe jarok. En abszolut nem nem tudok minimalis fenynel se szeretkezni a parommal. Errol beszeltem mar egy pszichologus ismerosommel aki mondta hogy ezt onkepzavarnak hivjak es sajnos mas nem tud rajta segiteni csak is az aki ebben szenved. Nalam peldaul a dicseret nem pozitivan hanem negativan hat. De mindenkeppen mindig ereztesd vele hogy o a leggyonyorubb legjobb szemely az eletedben. Ennel tobbet te nem tudsz csinalni. Azt is mondta hogy ezt kinovik az emberek idovel de jo idoig is eltarthat. Szoval legy kitarto mellette es remelem jobb lesz a lanynak!:)
2016. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én attól tartok, hogy itt simán arról van szó, hogy a leányzó nem kíván téged, nem szerelmes beléd, hiszen nem veszti eszét azért, hogy a karjaidba hulljon vakon és átadja magát a teljes egyesülésnek. Nem, ő magára figyel, mert te vagy az idegen, aki látja őt, akinek meg kell felelni, hiszen a mai világban nem nő az, aki iskolásan még nem szexelt. Így aztán jön a szex technikai végrehajtása, ami nem okoz neki mámoros, önkívületi állapotot, csak éppen felelt a táblánál és belül tudja, hogy nem érdemli meg a jelest, de azért várja a "tanártól" a dicséretet, a jó jegyet a naplóba.
2016. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!