Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek volt már ilyen? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen? Mit tehetnék? (Két tűz között ragadtam)

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg két fiú is tetszik, de nem akarok mindegyikre potenciális partner lehetőségként tekinteni, szeretném végre eldönteni, mert ez így nem jó.

Az egyik az osztálytársam, külsőre tetszik, kb egy magasak vagyunk, és belsőre is nagyon jó. Mindig ugyanarra gondolunk, hasonlít az ízlésünk sok mindenben, de félénkségemből adódóan még barátok sem vagyunk igazán. Kicsit még éretlen, és nem tudom, készen állna-egy komoly kapcsolatra, mert hogy én már nem akarok játszadozni, és tapasztalat sem lennék szívesen. A másikat még nem ismerem, csak egy iskolába járunk. Idősebb, magasabb mint én. Külsőre teljesen az ideálom. Bejelöltem, visszajelölt, ennyi. Valószínűleg a későbbiekben lesz lehetőségem megismerni közös órák meg ilyesmik keretében, de nem tudom hogy érdemes-e rá várnom, vagy megpróbáljak közeledni az o. társam felé.


A kérdésem: Hogyan bizonyosodjak meg róla, ki az "igazi"? Véleményetek szerint (annyi információból amennyit leírtam) ki lenne jobb választás?



2016. jún. 5. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb mint 4 tűz között ragadni:D

Szerintem hallgass a szívedre,hasonló helyzetben vagyok(bár nekem bonyis de mindegy:D),szóval azt tudom mondani_melyik mellett tudod magad jobban elképzelni?

2016. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamennyire ismerd meg a másik srácot is. Majd gondolkodj el azon, hogy ha történne veled valami nagyon jó, melyikükkel osztanád meg előbb a hírt. Ő lesz a nyerő.


Remélem segített a válaszom. :)

2016. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám.
2016. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!^^ Sokat segítettetek


(azért még várom a további véleményeket ha úgy van)

2016. jún. 5. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Először ismerd meg mind a kettő srácot, legyél mind a kettőnek a barátja és majd az után menj rá arra amelyik jobban tetszik..


tudod ez olyan mintha még a telked se lenne meg de te már vásárolni akarnád a bútorokat az új házadba (ami még szintén nem épült meg)

F/17

2016. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!