Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék a bsrátnőmmel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a bsrátnőmmel? Szex közben elsírta magát!

Figyelt kérdés
Komoly önértékelési gondjai vannak, nem tudja elfogadni az amúgy gyönyörű testét. Ma szeretkezés előtt megkérdezte, hogy rajta maradhat e a melltartója. Mondtam, hogy én szeretném látni a helyes cicijeit és levettem róla, mert tényleg nagyon izgató a teste látványa, pláne ha lovagol, mint most is. Dícsértem a látványt, azt, hogy milyen ügyes. Már itt is furcsa volt nekem, mert nem nyögdécselt, nem láttam az élvezetet az arcán, ami mindig megjelenik rajta letagadhatatlanul. Megkérdeztem fáj e neki, mert az előjáték nem maradt ki, csak kicsit lerövidítettük. Egyszer csak lehajol a nyakamhoz és elkezd zokogni, abba sem bírta hagyni. Aztán miután kicsit lenyugodott az ölelésemben megkérdeztem újra, hogy mi bántja őt. Elmondta amit eddig is tudtam, gyűlöli magát a viselkedése és a teste miatt. Ha ezt tudom rajtahagyom azt a hülye melltartót, de már kismilliószor feküdtünk le mindden ruhadarab nélkül. Mit tehetnék vele, hogy elfogadja magát? Mindig mondogattom neki mennyire szép, puszilgatom a teste minden porcikáját. Szeretem őt, ezen kívül semmi problémánk nincs, szeretném meghozni az önbizalmát, de már mindennel próbálkoztam. Mit tennétek a helyemben? Ő 17/l, én 18/f. Kérlek ne olyan válaszokat írtatok, hogy azért sírt mert szar vagyok az ágyban...
2016. júl. 30. 21:18
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Érdemleges választ nem tudok adni, de sok szerencsét azért kívánok a kiscsajnak, hogy kapja össze magát :)
2016. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Több oka is lehet a háttérbe! Egy trauma.. Érőszak.. Megcsalás.. Érdekes hogy most jött elő.. Pont szex közbe ez aggasztó jel mindenképpen járj utánna!.
2016. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Paranoiás, soha nem bántották őt, én sem erőszakoskodtam vele soha. megcsalni tuti nem csal meg, ez 100%
2016. júl. 30. 21:43
 4/22 Fanta 39 válasza:
Ha nincs megelégedve magàval,akkor az önbizalma nagyon sokâra fog csak megjönni.Szrtm csak ezzel van a gond,bâr jàrj utànna.Puhatolozz nàla,hàtha elmondja mi a gond.
2016. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
figyelj, a fiúja vagy, ha érdekel a dolog, próbálj vele nagyobb bizalmat kialakítani, érdeklődd meg hogy mikor kezdődött ez, mi lehet az oka ? mi nem tetszik neki magában , van szád érdeklődj, ha meg elmondja lehet tudni is fogsz tenni vmit :D
2016. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, önbizalma egyenlő a nullával. Nem tudom őt megnyugtatni, nem hisz nekem, hogy nagyon szép, már mindent kipróbáltam, és ez igazán a legkisebb dolog, de a szex rovására is megy ez.
2016. júl. 30. 22:16
 7/22 A kérdező kommentje:
Elmondta. Általánosban nem volt közkedvelt, mindig is alacsony volt, ő a legkisebb mindenhol az édes 150 centijével. Szerinte kövér, de gyönyörű alakja van, nincs rajta egy kiló sem, ami nem kell oda, és ami a legjobban zavarja és amit a legjobban szeretek a testén, azok a kicsi mellei.
2016. júl. 30. 22:21
 8/22 anonim ***** válasza:
Édes vagy, hogy kitartasz mellette és próbálsz neki segíteni, de ha tényleg ilyen komoly a dolog talán próbáljatok meg egy pszichológust.
2016. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Szerintem menj el vele egy szexuálpszichológushoz ő tud segíteni ilyen helyzetekben!.
2016. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenki FIGYELJEN: megmutatom hogy kell ezt csinálni,mert nagyon nem értetek hozzá. Alapjában rosszul állsz hozzá kérdező:Valakit minél jobban győzködsz az igazadról annál jobban nem fog hinni neked,ha véletlen el is hiszi később kételkedni fog jól döntött e mikor elhitte. Konfliktus kezelés 1. Lecke: Itt nem az acél hogy valakit meggyőzz arról hogy szép,vagy formás,hanem hogy ő maga jöjjön rá igazad van,mert az ember saját magának nem hazudik. Nem meggyőzni kell hanem hagyni hogy ő maga jöjjön rá,és ezt hogy lehet,csak is kérdéssel. pl. : úgy írom a kérdést mintha te tennéd fel a lánynak!!! Te őszintén elhiszed azt hogy a világ minden pasijának csak a nagymellű nők jönnek be? Eltudod azt képzelni hogy minden pasi csak a magas nőkre bukik? Visszagondolva arra amit át éltél velem,érezted valaha azt hogy nem kívánlak,annak ellenére hogy te mit gondolsz magadról? kb így.kérdés,kérdés,kérdés. ...és minden kérdés mögött ott lesz a válasz is!!! Amit saját magának válaszol meg,és rájön igazad van,saját magának elfogja hinni,mert rájön. Nyilván ő sem hiszi hogy minden pasi csak a nagymellű nőkre bukik,amit magának meg is válaszol. Ugyan így az alacsonysággal.Ezt mind azért kell mert a válaszok benne vannak csak jól kell kérdezni!!! Ha a kérdésedre kérdés a válasz ne ijedj meg,kérdezz vissza. Felkészülni erre úgy tudsz hogy kérdezz magadtól azt amit tőle,és a legrosszabb végkifejletre is találd meg a kérdést amit kérdezni fogsz. Ha jól csinálod irányítod a beszélgetést.Ha nem szól közbe hagyd pörögni az eseményeket,s kérdezz bátran egyfolytában,mert ő meg válaszolja saját magának,egyből erre mérget vehetsz.Ahogy haladsz befelé a kérdéseiddel lehet hogy hangosan fog válaszolni,így a válaszaiból építkezhetsz és egyre beljebb és beljebb jutsz.Ez csak kérdez felelek.ám ha beszéltetni akarod másképp kérdezz.Mi lenne ha nagy mellű lennél? Szerinted mivel fogadnának el jobban? Erre nem tud 1 szóval válaszolni,és elmond minden rossz élményét,és jót amit ő gondol.Azzal hogy beszélteted már ki is toltad a fejéből azt hogy ő kicsinek találja a melleit,mert már azon gondolkozik mi lenne ha.Ám már teheted is fel a kérdést hogy szerinted minden nagy mellű nő elégedett magával? Szerinted a magas lányokat nem verik át? Mindent szedj össze ami nem tetszik magán és mehet a kérdés bomba.csak vigyázz arra mit,és hogyan kérdezel,mert ha jól irányítod a kérdést csak azt mondja majd amit akarsz,mert mást nem tud,mert úgy kérdezel hogy eleve benne van a válasz. Úgy kérdezz hogy mit szeretnél hogy válaszoljon!!! SZERINTETEK EZ 1 CSODA? Nyilván nem. Kifogáskezelés,meg némi marketing.Így lehet eladni mindent amit nem is akarsz megvenni de úgy érzed még is szükséged van rá.
2016. júl. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!