Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, miért csak addig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért csak addig vagytok bevállalósak, amíg a lánynak kell vállalni a kockázatot?

Figyelt kérdés

Manapság teljesen természetes és elvárt, hogy egy átlagos lány is legyen bevállalós, laza, mindenre nyitott, vad, perverz, szexéhes, készséges akármire, úgy alapból teljesítse a férfi minden fantáziáját, miközben a kockázatot általában csak ő egyedül vállalja, hogy esetleg kellemetlen, fájdalmas, megalázó, vagy csak teljesen semleges lesz számára a dolog, miközben a férfi learathatja a tiszta élvezetet.

De ha megfordul a helyzet, és szóba kerül bármi ami esetleg a férfi számára lehet kellemetlen, fura, szokatlan, fájdalmas, stb, akkor rögtön mindegyik hüledezik, hogy fúj, ő aztán nem, hát mit képzel a lány, ez megalázó, félti a Férfiasságát stb... Legyen akár szó egy tök egyszerű análról (ugye amit a férfi kapna), de sok férfi már attól is kikészül hogy vegyenek be egy vibrátort a szexbe (mert hát a Férfiassága...). Közben ők meg elvárják hogy a nőt lehessen a fa tetején, fejenállva orrba-szájba dugni négyesben... Ismétlem, átlagos emberekről van szó, nem pl BDSM rajongókról.


2016. jún. 23. 13:50
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

16:

Auschwitzban Dr Mengele a híres náci tudós úgy vett spermamintát a zsidó férfiaktól, hogy feldugott valamit a seggükbe, ami izgatta a prosztatájukat. Hiába nem voltak melegek ezek a halálra szánt zsidó férfiak és undorodtak bármi a seggükbe dugásától, mégis felállt ettől a farkuk és orgazmusra voltak képesek pusztán a fizikai "érintés" miatt.

Arról is vannak jelentések, hogy a megerőszakolt nők is orgazmust élnek át az erőszak alatt, de nem azért mert lelkileg élvezik is, hanem mert olyan fizikai behatás éri őket.

Mindkettő arra példa, hogy hülyeség az, hogy "valamilyennek teremtve lettünk és akkor azt élvezni kell".


"De egyáltalán miért muszáj, hogy a szex fájjon és megalázó legyen az egyik félnek?? Miért nem élvezheti egyenlően, kellemetlenségek nélkül és egyformán mindkét fél??"

De ezt ki mondta hogy nem így van? A férfiak szerinted bántani akarják a nőket és azt akarják ne élvezzék a dolgokat? Ez nagyon nem így van.


Ismered a nemi hormonokat? Tesztoszteron, ösztrogén? Ezek is formálják az ember személyiségét. A tesztoszteron az agresszivitásért, férfiasságért, dominanciáért felelős hormon. Az ösztrogén a kedvességért, nőiességért, domináltságért felelős hormon.

A személyiségünket igenis formálja hogy milyen neműek vagyunk, mert a testünkben termelődő hormonok is formálják a személyiségünket.


Az orál és az anál pedig még az ősidőkre is visszanyúlik. Káma-Szutra, Róma, Görög antikvitás, japán. De még barlangrajzokon is találták orálozó ősemberekről képeket. Csak mert egy szexuálisan visszafogott középkori Európa volt a mi közvetlen őseink hazája, ne hidd már hogy az orál és az anál csak tavaly jelent meg a világon.

Dél-Amerikában már az 1600-1800-as években is a heteró párok fele alkalmazta az anális szexet a terhesség elleni védekezésképpen.

2016. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Mindkettő arra példa, hogy hülyeség az, hogy "valamilyennek teremtve lettünk és akkor azt élvezni kell".


A személyiségünket igenis formálja hogy milyen neműek vagyunk, mert a testünkben termelődő hormonok is formálják a személyiségünket.


Kicsit ellentmondásos nem?


Amúgy meg a mostani magyarokat szerintem kevéssé formálta a dél-amerikai, japán vagy római kultúra.

2016. jún. 23. 15:35
 33/52 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező szerintem nem is választ vársz, hanem meg akarod győzni a világot az igazadról.


Keress olyan férfit aki a te számodra megfelel. Pont. Nyitottat, kevésbé dominánsat. Van olyan. Ne itt fanyalogj.


Nálunk pl. éppen a párom igényli ezeket a dolgokat, kezdetben nekem eszembe se jutott d.gn.i a száját, hasonlók, de kifejezetten kéri nap mint nap és ennél durvábbakat is. Mégis mit tehetnék? Írjak ki kérdést, hogy mért ilyenek a nők? Nem teszem. Van ilyen is, olyan is, én meg olyannal vagyok akivel jó mindkettőnknek.

2016. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

Ja és adsz ötleteket a kereséshez? xD Hogy szűrjem ki, hogy melyik nem ilyen konzervatív, férfi az úr típusú alak? Nem fogok velük kérdőívet kitölteni sem pedig felmenni egy bdsm oldalra és szolgát keresni, mert nem ezt akarom.

És amúgy még mindig nem magam miatt raktam ki a kérdést, hanem azért, mert az itteni reakciók (amiket a való életben is meg lehet azért figyelni), felkeltették az érdeklődésem és választ akartam rájuk. Vannak itt trollok, de azért szerintem nem mindenki az.

2016. jún. 23. 15:52
 35/52 October15 ***** válasza:
0%
Oké, tehát 4 oldalon keresztül próbáltok elmagyarázni valamit, valamiről, valakinek aki a témában eddig össze-vissza csak olvasott?:D Ráadásul GYK-t?! Gyerekek.. azt ugye tudjátok, hogy a billentyűzetnek is van élettartama amit leütésben mérnek? Drága jószágok tudnak ám lenni.. ne pazaroljátok ilyenekre..
2016. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező 33-as vagyok. Sajnálom, hogy nem találsz olyan férfit mint mondjuk én (sajnos foglalt vagyok már), szerintem léteznek, de talán nem a GYK -t kellene etalonnak tekinteni. Szerintem ez nem reprezentálja a férfi társadalmat.


De ha már csak ezt nézzük is, sokan elolvadnának ha csak nőhöz érhetnének mindent megadnának, csak lenne kinek. Hány ilyen hozzászólás van... több ezer. Nem éppen a dominanciát szűröm le ebből.


Végül is azt csinálsz az életeddel amit akarsz, valami oka csak van hogy milyen férfiakat vonzol be. Valahogy mégis csak úgy érzem, hogy elégedetlen vagy a saját párkapcsolataiddal.


Szerintem neked is sokkal kellemesebb lesz a párkapcsolat, meg az együttlét, ha levetkőzöd a prekoncepcióid és a gátlásaid és szimplán csak élvezed a dolgokat, mert ha ezeket a nézeteket elkezded fejtegetni a legnormálisabb és legnyitottabb pasi is sírva menekül előled.

2016. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
Még jó hogy tisztában vagy a könyvtárammal és az életemmel. xD
2016. jún. 23. 16:11
 38/52 A kérdező kommentje:

16:10 köszi a megértésed de megértenétek már végre, hogy NEM RÓLAM VAN SZÓ? XD

Igen elkeserít amit látok, nagyon is, de nem volt saját rossz tapasztalatom, mert nem hagyom magam, és nem keresek barátot!

2016. jún. 23. 16:13
 39/52 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ez a másik hülyeség, hogy ez gátlás (sőt már olyat is hallottam, hogy kényeskedés...). Ha nekem valami nem jó az mióta gátlás? Az egyszerűen csak nem jó, nem érdekel, nem izgat, stb. Most ha te utálod a pacalpörköltet és hánysz tőle, akkor neked is csak gátlásaid vannak? Nem csak szimplán olyan az ízlésed...
2016. jún. 23. 16:15
 40/52 October15 ***** válasza:
0%

Oké értem én... tehát tapasztalatod a témában továbbra sincs ugyanakkor ha valakinek mégis akkor az nyilván rosszul tapasztalta mert a GYK-n vagy a "könyvtáradban" azt írják. :D Amúgy mégis milyen könyv témája az, hogy a férfi miért nem olyan mint a nő?:D


Amúgy tudod mit: Rohadjak meg ha felviszed egyedül nővéremnek a mosógépet a 3.-ra seggbe bszhatsz.. XD

2016. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!