Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mennyire vagytok bevállal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire vagytok bevállalósak szex terén?

Figyelt kérdés
Pl:kikötözni,megkorbácsolni,nyakörvet fel tenni és úgy vezetni mint egy kutyát,a péniszt elkötni mikor élveznél,rátok pisilni,stb
2015. júl. 21. 10:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
32%
Ezek közül egyik se vonz úgyhogy úgy néz ki prüd vagyok.
2015. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Az utolsó kettő már sok a többi oké. 25/F
2015. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem vagy prüd..csak nem vagy extrém
2015. júl. 21. 10:24
 4/28 anonim ***** válasza:
A pisi oké, a többi nem érdekel.
2015. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

kikötözést nem próbáltuk, de ne én legyek kikötözve ha lehet :D

ezek az alázós sétáltatós pofozós nem tudom mik nem jönnek be...nálam érzelmi alapokon megy a dolog mind2 fél örömére és én ebben nehezen tudnám meglátni az élvezetet, ha a másik szenved (de közben élvezi is)...

elkötés esélytelen, nem vállalnám be

az utolsó...hát néha bevállalnám ha annyira izgatná a barátnőmet, de állandóba nem hiszem :) és azt is max fürdőben és nem a szoba/konyha közepén :D főleg, hogy a nappali/konyha be van kamerázva :D


22F

2015. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

ja és visszaolvasva a válaszom...

a többit sem próbáltuk :D és eddig nem is volt említve a dolog :) de ki tudja mit hoz a jövő :D

2015. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Hát ez talán kicsit beteges. Mondjuk örülök hogy ezek nem jönnek be nekem. Ebből sok gondom lehetne ha nem megbízható partnerrel csinálnám. Neked mik jönnek be?
2015. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én mindent megcsináltam már több fiúval is..némelyik bőgött mint egy kisgyerek.Na de ezt vállalta.
2015. júl. 21. 10:30
 9/28 anonim ***** válasza:
Durva csajszi lehetsz ,biztos emlékezetes lehet az együttlét ,ezért szerintem szerencsés aki veled lehet ,de ez csak az én véleményem ,mert nekem a pénisz elkötésen kívül egyszeri alkalomra a többi jöhetne ,meg esetleg még egy két extrémebb dolog ,de rendszeresen nem kívánnám egyiket se.
2015. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Volt már úgy,hogy műpéniszel dugtam a srácokat...
2015. júl. 21. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!