Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mennyire vagytok bevállal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire vagytok bevállalósak szex terén?

Figyelt kérdés
Pl:kikötözni,megkorbácsolni,nyakörvet fel tenni és úgy vezetni mint egy kutyát,a péniszt elkötni mikor élveznél,rátok pisilni,stb
2015. júl. 21. 10:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Kamu...
2015. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

direkt erre keresel pasikat, vagy mindig csak a barátoddal csináltál ilyeneket?

amúgy engem izgat, jól hangzik amiket írtál, még extrémebbeket is el tudok képzelni

2015. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
A nagy részét bevállalnám.
2015. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
ha nem fájdalmas akkor szinte mindent egyszer bevállalnék, ha nem másért, poén kedvéért, de alapból nem vonzanak ezek.
2015. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Nem kamu te nyomi...

Én ilyen vagyok vad extrém szeretem a szex minden formáját..amugy 38 éves vagyok.

2015. júl. 21. 10:51
 16/28 anonim ***** válasza:
fiatal de extrém vágyakkal rendelkezőket nem keresel esetleg?
2015. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Én ha a pasik helyében lettem volna akkor csakis fordítva, tehát ha nem én vagyok a sub...

am szerintem ehhez kell megfelelő bizalom sokaknál, de van aki jobban élvezi az alázást, úgy, hogy nem ismeri a partnerét és nem tudja mi lesz a következő dolog a tarsolyában...


Én nem vagyok bosszúálló típus, annyira "uralkodni" sem szeretek senkin, még a csapatot akiket irányítottam inkább havernak tekintettem, párkapcsolatban meg nem érzem alsóbbrendűnek sem magam sem a barátnőm.


Szexhez nekem érzelmek kellenek.


Egy olyat ahol én irányítanék és aláznám a másik szex közben max egy friss kapcsolatban próbálnék ki, ha a másik ezt szeretné, de ha jobban megismerem és elmélyül a kapcsolat akkor rossz érzés lenne, hogy ezt tettem vele...talán idővel a friss szakaszban történt dolgok is baromira kellemetlenül érintenének lelkileg...

2015. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"Én ilyen vagyok vad extrém"


Any man who must say "I am the king" is no true king.

2015. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
És hogyan jött elő az ilyen perverzió? Vagy valaki kitanított erre?
2015. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
En bevallalnam
2015. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!