Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mennyire vagytok bevállal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire vagytok bevállalósak szex terén?

Figyelt kérdés
Pl:kikötözni,megkorbácsolni,nyakörvet fel tenni és úgy vezetni mint egy kutyát,a péniszt elkötni mikor élveznél,rátok pisilni,stb
2015. júl. 21. 10:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

11-es

Pls áruld már el ebbe mi a kamu ez egy kérdés nem állítás vagyis nem hazudhatott...

Nem mondta hogy lány se azt hogy fiú

Nem mintha a felhasználó neve nem lenne elég árulkodó :D

2015. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Az vagyok, de nem kell nekem domina. Nekem szokásom elfenekelni a lányokat és nem fordítva.
2015. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Ha szeretem és érzem, hogy ő is szeret akkor egy kapcsolatba ezek beleférnek, bár a pisi nem vonz egyáltalán, de ha cserébe az én perverzióimat is kiéljük akkor mehetne az is...

Alkalmi kapcsolatban szerintem ezek nem megoldhatók.

2015. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

kikötözésben profi vagyok :)

24F

2015. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én ezeket mind bevállalnám. :) De én csinálnám veled, nem te velem! ;)
2015. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Alapvetően a farkam elkötését nem vállalnám be, de az, hogy kikössenek, fenekemet egy nagy műpénisszel megdugják, lepisiljenek, vagy, hogy addig dugjanak, amíg én magam pisilek be, nagyon izgat :)
2015. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"a péniszt elkötni mikor élveznél"


Ez milyen?

2015. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Engem mindegyik izgat. A probléma ezzel az, hogy egyszerűen lehetetlenség olyan lányt találni aki ezekben partner lenne...

36f

2015. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!