Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, miért csak addig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért csak addig vagytok bevállalósak, amíg a lánynak kell vállalni a kockázatot?

Figyelt kérdés

Manapság teljesen természetes és elvárt, hogy egy átlagos lány is legyen bevállalós, laza, mindenre nyitott, vad, perverz, szexéhes, készséges akármire, úgy alapból teljesítse a férfi minden fantáziáját, miközben a kockázatot általában csak ő egyedül vállalja, hogy esetleg kellemetlen, fájdalmas, megalázó, vagy csak teljesen semleges lesz számára a dolog, miközben a férfi learathatja a tiszta élvezetet.

De ha megfordul a helyzet, és szóba kerül bármi ami esetleg a férfi számára lehet kellemetlen, fura, szokatlan, fájdalmas, stb, akkor rögtön mindegyik hüledezik, hogy fúj, ő aztán nem, hát mit képzel a lány, ez megalázó, félti a Férfiasságát stb... Legyen akár szó egy tök egyszerű análról (ugye amit a férfi kapna), de sok férfi már attól is kikészül hogy vegyenek be egy vibrátort a szexbe (mert hát a Férfiassága...). Közben ők meg elvárják hogy a nőt lehessen a fa tetején, fejenállva orrba-szájba dugni négyesben... Ismétlem, átlagos emberekről van szó, nem pl BDSM rajongókról.


2016. jún. 23. 13:50
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
44%
Mert a nőket bas*szák meg és nem a férfiakat.
2016. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
59%
Te most férfit akarsz se***e rakni?
2016. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg nem erre nyitott férfiakkal találkoztál. Azért a férfi seggbedugás egy hetero kapcsolatban ne legyen már természetes. Én sem várom el a nőtől az anált amúgy mert a puncinál nem jobb sőt. A többivel szerintem nincs gond
2016. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
25%

Szép általánosítás.

Lehet jobban meg kellene válogatnod kikkel fekszel össze...

2016. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:

Én meg nem találok hozzá csajt; hiba a mátrixban? :D

22F

2016. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 October15 ***** válasza:
6.: Megesik az ilyen.
2016. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 Noren1989 ***** válasza:
42%

Nálunk oda-vissza mennek a dolgok...


Nem tudom, hogy ez a statisztika hogy jött neked össze.

Nekem pl több barátnőm akart szabadtéren szexelni, mint én magam, mégis megtörtént (jujj!).


26/F

2016. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
36%
Elvárni mindig könnyebb, mint megcsinálni valamit. Alapvető emberi tulajdonság.
2016. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Jézusom, miért hiszi azt mindenki, hogy saját magamról beszélek? Vagy csak jobb érvetek nincs mint a személyeskedés? Konkrétan főként az itteni reakciók alapján vetődött fel bennem. És amúgy egy szexuálisan kultúrált ember tudja már, hogy az anális szex nem meleg dolog, az a meleg ha egy férfi egy másikra izgul. Meg amúgy sem az anál a téma, az csak egy példa!

De pl ott van az, hogy a szájukba vegyenek egy játékszert... Hát már attól ki lennének készülve, pedig az nem fáj meg semmi bajuk sem lesz tőle. Bezzeg a lányoktól ma már alap elvárás a taknya-nyála egybefolyós mélytorok hajtépéssel. Most nem tudom, hogy egyszerűen náluk nemek szerint változik, hogy mi a megalázó vagy az nem zavarja őket ha a lányt alázzák meg. Kezdjük ott, hogy én például ha ezeket akarnám csinálni, nem megalázásból tenném, hanem azért mert jó nekünk. Én nem izgulok a hatalmi viszonyokra. A férfiaknak viszont folyton ez jut eszébe mindenről, neki az egész életük egy hatalmi harc??

Egyszerűen igazságtalannak tartom, hogy olyanokat várnak el, amiktől ők maguk undorodnak és megalázónak tartanak.

2016. jún. 23. 14:08
 10/52 anonim ***** válasza:
35%

Igen, így van ahogy a kérdésedben állítod. Addig vagyok bevállalós amíg a lány vállalja a kockázatot, ha van. Nekem ez jó így


22/F

2016. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!