Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » HOL VANNAK? Hol vannak mostans...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOL VANNAK? Hol vannak mostansag az olyan lanyok akik nem vetik meg a kolcsonos elvezetet es nem erzik magukat e miatt r.. Nak mert bevallalosak es elvezik az eletet!? (bocsi az ekezetekert)

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Én párkapcsolatban. :)
2016. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 icu75 ***** válasza:
83%
Hol? Hát gondolom halmozzák a (kölcsönös)élvezeteket,és élvezik az életet!(nem a gyik-et nézegetik)
2016. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2esnel a pont
2016. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, a kettesnek igaza van. :)

Viszont én azért néha ide is felnézek, ha van kérdésem. Amugy annyiból szerencsés vagyok, hogy még suliba járok, és két görkorizás között van idő egy kicsit 'élvezni' az életet. És nem érzem magam rbinek, tudom is magamról, hogy nem vagyok az.

2016. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy és nem te kellesz nekik.
2016. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Parkapcsolatban (jo esetben), vagy egyedul nevelnek gyereket(rosszabb esetben).
2016. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol. Csak veled nem állnak szóba...
2016. máj. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én, szintén már kapcsolatban, szóval múlt idő. Az a gond szerintem, hogy az ilyesmit muszáj nagyon diszkréten csinálni, mert az emberek egy pillanat alatt ítélkeznek és megbélyegeznek.
2016. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!