Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok, ha valaki odamenne az utcán hogy kinyalhatlak-e?

Figyelt kérdés
Velem megtörtént, azért kérdezem... a részleteket priviben

2016. máj. 26. 09:43
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok neki, komolyan. Ennél már nincs lejjebb...

Az önmagában durva, ha odamész egy lányhoz, hogy "szia, kinyalhatlak?", nem igaz hogy ezt valaki nem képes belátni...

Nem kell ahhoz egyből erőszakosnak lenni, hogy megijessz valakit. Olvashattad a válaszokat, szerintem zömében hölgyek írták, mindenki elborzadt azon, hogy valaki képes ilyet csinálni. Lehet hogy elvétve akad olyan nő, akinek ez imponál (bár ezt nehezen hiszem el), de a többségükben vagy félelmet kelt, vagy baromira le fognak nézni, hozzá tenném teljesen jogosan.

2016. máj. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

41.: Most miért? A hölgy igent mondott, probléma lezárva, hepiend :D


Amúgy meg, a dolog eléggé helyzetfüggő, mondjuk egy diszkóban együtt táncikálás, kólázgatás közben félreérthetetlen jelekből leszűri a pasi, hogy tehet nyílt ajánlatot az amúgy másfél órája megismert lánynak, vagy random odamegy valakihez az utcán, akit a kérdés teljesen felkészületlenül ér.


De ami azt illeti, fordított helyzetben voltam már, úgy hogy lányok kérdeztek rá, vagy világosan kifejezve "szólítottak fel". :D pölö buliból hazajövet az utcán nyilvánvaló ok nélkül de pont hozzám jött oda és nekem kezdett "nyafogni" hogy "úgy fáj a punciiiim" - de biztos csak azt akarta, hogy javasoljak neki valami kenőcsöt :D

2016. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó: na látod 2016-ban riba*ctársadalom alakult ki, az ilyen nyafogos partir*b*knek sortűz kéne
2016. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
69%
43.: Biztos nem csak nálam próbálkoztak be. Ha megkérdeznek 4-5 előttük elsétáló pasit, és az egyiknél sikerük van ezzel, nem nagyon hatja meg őket, ha a többiek kiröhögik, vagy legszívesebben sortüzet nyitnának rájuk :D
2016. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező: tanulság, te is sétálgass el diszkókban pár party ríbi előtt, és majd ők kezdeményeznek, neked még azt se kell :D
2016. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez az undorító szexista hozzáállás? Az rendben van, hogy nőket zaklatsz, de ha egy nő csinálja ugyanezt, arra sortüzet nyitnál? Pedig egy hölgy azért nehezebben tud kárt tenni egy férfiban, mint fordítva.

Annyira örülök, hogy külföldön élek, nem értem hogy sok magyar miért van ennyire lemaradva szellemileg (tisztelet a kivételnek, és szeretem a hazámat, mielőtt ebbe valaki belekötne). Úgy látszik, hogy pár idiótánál még dívik az a nézet, hogy a világ legtermészetesebb dolga, ha egy férfi ágyba visz mindenkit, de ha egy nőnek volt sok partnere, az egy ócska lotyó. Komolyan nem értem ezt a gondolkodásmódot. Mi a különbség? Nyilván van egy erkölcsi norma, de mindkét nem részéről.

Egyébként tényleg mindenkinek pszichiáterhez kéne fordulni, aki bármivel is értékesebbnek érzi magát a nőknél (és ezt férfiként mondom), mert ott komoly feldolgozatlan problémák lehetnek, ha esetleg nem csak a csekély intelligencia okozza ezt a gondot.

Kicsit érdemes lenne belemélyülni az ezzel foglalkozó szakirodalomba, személy szerint ezeket tudom ajánlani:

Luis Bonino - Szil Péter: Hétköznapi hímsovinizmus

Szili Péter: Miért bántalmaz? Miért bántalmazhat?

Jack Holland: Nőgyűlölet

Azoknak pedig, akikből az édesanyjuk váltotta ki a hímsovinizmust: Dr. Susan Forward: Mérgező szülők

Jó művelődést, remélem fellobban bennetek az értelem lángja!

2016. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 drakestein ***** válasza:
100%
Sajnállak ha te ilyenen élvezkedsz ez beteges, talán kezeltetni kéne magad. Férfiként a pofámról a bőr leszakad én szégyenlem miattad magam barátom
2016. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Nekem leírhatod
2018. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!