Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok, ha valaki odamenne az utcán hogy kinyalhatlak-e?

Figyelt kérdés
Velem megtörtént, azért kérdezem... a részleteket priviben

2016. máj. 26. 09:43
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
0%
Nyomot hagytak bennük biztos lehetsz benne, a kérdező se szarta le ezek szerint ;)
2016. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
94%

49 %-os! Most komolyan abban éled ki magad, hogy lányokat ijesztgetsz? Baromira büszke lehetsz magadra, ha egy gyenge nő nem mer visszaszólni egy nála jóval erősebb férfinak. Naponta erőszakolnak meg nőket, és te ilyenekkel szórakozol?

Egy rakás szemét vagy, aki nem tanult meg férfiként viselkedni, undorító amit művelsz, és szégyent hozol a saját nemedre te ostoba.

2016. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is megírhatod. Meg azt is, hogy te hogyan reagáltál rá.
2016. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
91%

Mit csinálnék egy ilyen helyzetben?


Azt mondanám, hogy ki, ha előtte levághatom a farkát a metszőollómmal, mert nekem meg ez a titkos fétisem, de sajnos még nem találtam rá vállalkozó szellemű pasit.


Ha meg a 49 %-os kérdező tőlem kérdezné meg, hogy szeretem-e az anális szexet, akkor mondanám, hogy igen, de vadidegen pasit azért nem dugnék meg egy felcsatolható pénisszel akkor sem, ha nagyon vágyna rá és engedelmesen lemenne kutyapózba, és szóval keresgéljen tovább.


Úgy vagyok vele, hogy ha valaki zavarba akar hozni a nem éppen kulturált kérdéseivel, akkor hadd lássuk, hogy mennyire ügyesen reagál olyan válaszokra, amire nincsen felkészülve.

2016. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
7%
Ja mert te mindig fel vagy készülve az ilyen váratlan szitukra? Nem zaklatok senkit, ez olyan mint amikor ti kinevettek egy srácot az utcán, ja hogy az nem gáz?
2016. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
80%

nekem is elmeséled?

23L

2016. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
92%

9-es, igen, egészen pontosan azért nem mernek az ilyesmire reagálni a nők, mert félnek, hogy aki ilyen stílusban szólítja meg őket, attól bármi kitelik, az is, hogy megtámadja őket. Veled ellentétben a legtöbben tisztában vannak azzal, hogy vannak emberek, akik képesek megverni másokat a nyílt utcán.


Próbáljál csak meg az utcán agresszívkodó embereket elküldeni a p'icsába, lehet, hogy tízből nyolcan tényleg meghunyászkodnak, lesz viszont egy, aki őrjöngve rád ront és hülyére ver, meg lesz egy olyan is, aki kést ránt.


49%, te meg egy idióta, szerencsétlen balfék vagy, akit nem az önbizalom hajt, hanem a tehetetlenség meg az elkeseredés. Ennyi erővel kalapáccsal is fenyegethetnéd a nőket.

2016. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
94%

Képzeld, a vadidegenektől származó szexuális utalások félelmet kelthetnek másokban, ráadásul szexuális zaklatásnak minősül.

Ilyenért egyébként leraknak bármilyen tömegközlekedési eszköztől, ha a hölgy a sofőrhöz fordul segítségért. Amilyen korlátolt idióta vagy, nem csodálom, hogy ezt nem tudtad.

Baromira nem ugyanaz, mint amikor kinevetsz valakit az utcán (amit normális ember amúgy sem csinál), de ha ennyire gyökér vagy, nem csodálom hogy a megvetés az egyetlen feléd irányuló reakciója a nőknek.

2016. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
93%

"Ja mert te mindig fel vagy készülve az ilyen váratlan szitukra?"


Minden váratlan szitura nyilván nem vagyok, nem is lehetek felkészülve, de nem 16 éves vagyok, szóval van már némi élettapasztalatom ilyen téren, és megtanultam ilyen helyzetekben nem behúzni fülem-farkam, hanem ha lehet, visszadobni a labdát.


"Nem zaklatok senkit, ez olyan mint amikor ti kinevettek egy srácot az utcán, ja hogy az nem gáz?"


Nézd, én nem nevettem ki soha senkit az utcán, se máshol, sőt még azokkal sem voltam bunkó, akik nem éppen kulturált módon közeledtek felém, vagy nem éppen normális, elfogadható hangnemben tettek megjegyzést, vagy beszóltak, helyette próbáltam máshogy kezelni az adott szituációt.


Gondolom, azzal tisztában vagy, hogy azokról a lányokról, akikkel te viselkedsz a saját bevallásod szerint bántó módon időnként ismeretlenül, nem tudhatod, hogy hogyan viszonyulnak a férfiakhoz, hogyan viselkedtek eddig másokkal.


Nem lehet, hogy ha valakitől bántás, beszólás, sérelem ér, akkor azt ott és akkor kéne megpróbálnod megfelelő módon lereagálnod, amennyire lehet, nem pedig olyanon megpróbálni leverni, "megtorolni", vagy a benned felgyülemlett feszültséget levezetni, aki soha ne ártott neked?


Ha szerinted a korábbi, másoktól szerezett feldolgozatlan sérelmeid okot szolgáltatnak arra, hogy másokat bánts, vagy a megjegyzéseiddel zaklass, akkor - ha van benned következetesség - úgy kéne gondolkoznod, hogy azoktól, akik téged valaha kinevettek, netalán megaláztak stb., ez elfogadható viselkedés, mivel feltehetően velük is viselkedett már fiú, férfi úgy, ahogy nem igazán kellett volna, szóval törlesztenek boldog-boldogtalanon - most éppen rajtad.


Engem nő létemre ért már mind verbális, mind fizikai inzultus férfiak részéről nem egyszer, mégsem veszem egy kalap alá a férfiakat, az adott ember viselkedéséről, személyéről van meg a véleményem, és nem ítélek meg senkit mások viselkedése miatt, pusztán azért, mert a nemük egyezik.

2016. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
37%

#17

Aki csak a pofáját jártatja az nem ver neg senkit. Főleg nem nappal.

Azért nem a harmadik világban vagyunk ahol Naponta vernek össze és erőszakolnak meg nőket az utcán.

Amúgy volt egy rejtett kamerás kísérlet egy megrendezett összekapásról. Ha a nő emelt kezet a férfira az utcán azt mindenki lesz***ta. Fordított esetben viszont hirtelen odanent mindenki keménykedni, higy a faszi agyon lesz verve.

Az emberek nagy része egy gyáva féreg aki csak pofázni tud de cselekedni nem.

2016. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!