Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok, ha valaki odamenne az utcán hogy kinyalhatlak-e?

Figyelt kérdés
Velem megtörtént, azért kérdezem... a részleteket priviben

2016. máj. 26. 09:43
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
85%

#18

Szerintem nem röhögte ki senki az utcán vagy nem rajta röhögtek. Ezek csak a fejében léteznek.

2016. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
89%

#20, ez azért nem minden esetben van így. A húgomat egyszer molesztálta egy idióta egy szórakozóhelyen, akinek visszaszólt és próbálta lerázni. A gyerek konkrétan kést rántott, tragédia is lehetett volna a dologból.

Ha abból indulunk ki, hogy nem egészséges viselkedés, ha valaki abban leli örömét, hogy másokban félelmet kelt, akkor azért gondolni kell rá, hogy nem biztos, hogy beszámítható a zaklató. Lehet drog vagy alkohol befolyásoltsága alatt, de lehet elmebeteg is. Rendőrök, önvédelem oktatók is mindig azt javasolják, hogy az ilyen helyzetekben inkább próbáljunk meg elkerülni a konfrontálódást, ha veszélyben érezzük magunkat, akkor csapjunk zajt, kiáltsunk segítségért, de ne provokáljuk a zaklatót, mert kiszámíthatatlan lehet a reakciójuk.

Persze vannak olyanok, akik csak viccesnek érzik magukat, de véleményem szerint mentálisan ők sem egészségesek, ép elméjű ember nem viselkedik így.

Sajnos tényleg naponta vernek össze és erőszakolnak meg nőket.

2016. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
92%

"Fordított esetben viszont hirtelen odanent mindenki keménykedni, higy a faszi agyon lesz verve"


42%, nem tudom, milyen videót láttál, de te nem ebben a világban élsz. Jó barátnőmet úgy kergette végig meg ütötte-verte, rángatta a volt faszija Pesten, fényes nappal a Nagykörúton több száz ember szeme láttára, hogy a kutya nem segített neki, hiába sikoltozott meg könyörgött az ott lévőknek. Engem meg négy agresszív, mindenkinek beszólogatós kö'csög támadott meg egyszer este 7 körül a Blahától nem messze, csak mert vissza mertem szólni nekik, egy rakás ember szeme láttára, és nekem sem jött oda segíteni a kutya sem, pedig látta vagy 50 ember, köztük legalább tucatnyi fiatal férfi.


Egyszer még kur'vára nagy meglepetés fog érni téged, ha azzal élsz, hogy téged úgysem lehet bántani, mert az emberek segítenek.

2016. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
"Ha apádtól tanultad, akkor inkább ne, az se volt jó a múltkor." :D
2016. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező !

Sanos vannak még ilyenek

Ha te a lányzó vagy a történetben akkor priviben küldheted...érdekel...

De ha te a fiú vagy... ne is halljak rólad...

2016. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
0%
Mi a fenének jár diszkóba a kislány húgod? En úgy gondolom hogy ti provokaljatok ki a szemét viselkedést a férfiaktól. Ha nem oltozkodnétek r*ba*cosan és nem kelletnétek magatokat, nem lenne fele annyi erőszak sem. Mi a fenének jössz össze rossz fiúval? Azért mert menő meg jóképű? Na az ilyen nőket én nem tudom sajnálni
2016. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

# 26


"Mi a fenének jár diszkóba a kislány húgod?"


Miből gondolod, hogy "kislány" a húga????


Egy árva utalás nem volt a korára a hozzászólásában.

2016. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
0%
#27: onnan, hogy ha kisfiú lenne a húga, az enyhén problémás lenne.
2016. máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

23 éves felnőtt nő miért ne járhatna diszkóba?

Az áldozathibáztatás meg tipikus ostoba gondolkodásmód, hál' istennek fejlettebb országokban már nincs ilyen, itt is csak az elmaradottab falvakban a nyolc általánosos prolik hangoztatják ezt az ostobaságot.

Mindenkinek joga van úgy öltözni ahogy akar, az nem sérti a törvényt, a nemi erőszak viszont igen. Most komolyan azt várják egyesek, hogy a nők krumplis zsákban járjanak az utcán, mert ha pár genetikai selejt lát egy szép dekoltázst, lesüllyed a vadállatok szintjére? Inkább azokat az ideggyenge idiótákat kéne likvidálni a társadalomból, akik nem tudnak uralkodni az ösztöneiken. Képzeld, én is láttam már szép nőt, aki megmozgatta a fantáziámat, mégsem jutott eszembe megerőszakolni vagy molesztálni, ugyanis nem vagyok elmebeteg.

Engem meg az provokál, hogy ennyire ostobán viselkedsz más emberekkel, mégis engem hurcolnak meg, ha beléd vágom a nagy kést. Komolyan a fejemet fogtam, amikor olvastam ezt a hozzászólást, nem hittem volna, hogy ennyire hülye emberek léteznek.

2016. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
3%
Pedig én így látod, más véleményen vagyunk. Egyébként az iszlám vallás ebből az egy dologból jó, ahogy kezelik a nőket, szerintem az a helyes. Na te egy iszlám csajt se fogsz látni r*ban*nak kinézve, és egyik se fogja kelletni magát.
2016. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!