Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok, ha valaki odamenne az utcán hogy kinyalhatlak-e?

Figyelt kérdés
Velem megtörtént, azért kérdezem... a részleteket priviben

2016. máj. 26. 09:43
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön nem zavarna, hogy kilóg a csaj fél melle, ha te is kaphatnál belőle. Szánalmas ez a hozzáállás.


De amúgy meg nekem az a véleményem ezek után, hogy én téged nyugodtan hülyére verhetlek egy feszítővassal, hiszen megfelelő mentség számomra, hogy "te provokáltad ki a szemét viselkedést", ahogy írod.

2016. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

#22

Igaz de s nyilt utca fényes nappal relative biztonságosabb mint egy szórakozóhely.


#23

Férfi vagyok és nem remélek semmit. A társadalom alapvetően a nőket tekinti áldozatnak és talán együttérzőbbek és segítőkészebbek Velük.

2016. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha neked az igazság az provokálás akkor megteheted
2016. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Meséld már el nekem is kérlek! :D
2016. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Legalább ne lennél ennyire nevetségesen ellentmondásos.

Egyik pillanatban azt mondod, hogy fele ennyi erőszak sem lenne, ha a lányok nem öltöznének kihívóan, a másikban pedig azt mondod, hogy az a helyes, ahogy az iszlámok kezelik a nőket, pedig a Koránban benne van, hogy csak akkor beszélhetünk nemi erőszakról, ha a nő 3 tanúval tudja igazoltatni, hogy bántották. Az iszlám országokban jelentősen több a nemi erőszak, mint Európában, pedig szegény lányoknak éppen hogy csak az arca látszik.

Szíved joga más véleményen lenni, de akkor ne csodálkozz, ha minden értelmes ember egy okádék senkiházi féregnek tart.

Magadba kéne nézni, valószínűleg nem véletlenül utáltak a lányok világ életedben. Valószínű veled van a probléma, nem a Földön élő közel 4 milliárd nővel.

Egyébként statisztikák szerint a hímsoviniszták legnagyobb részét molesztálta az édesanyjuk. Ha anyuci kicsit tovább rázogatta a kukidat pisilés után, mint kellet volna, értelmesebb dolog lenne pszichiáterhez fordulni, mint egy ostoba nőgyűlölő alpári bunkó módjára viselkedni, ugyanis a megynilvánulásaid csak téged minősítenek.

2016. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%
Na jön a személyeskedés, innentől kezdve nem vitázok veled, remélem egyszer te is az én véleményemen leszel, máj fogod még utálni a nőket csak ennyit mondok
2016. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ebben egyetértek a koránnal, de ez Magyarország, itt csak annyit kéne tenniük hogy nem kelletik magukat, ne provokálják a férfiakat
2016. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

Nős vagyok, 2 kislányom van, 1 húgom, és imádom őket. Tudod én soha nem viselkedtem paraszt módjára a nőkkel, ezért ők sem viselkedtek úgy velem. Ha pedig valaki megbántott, akkor nem kezdtem el utálni a fél világot, mint valami közveszélyes őrült, hanem konkrétan azzal a személlyel rendeztem a problémáimat.

Te okot adtál a személyeskedésre, téged joggal minősítelek. Azok a szegény lányok, akiket zaklatsz az undorító beszólogatásaiddal viszont nem adtak okot az ilyen bánásmódra.

De ez Magyarország, itt csak annyit kéne tenned, hogy alkalmazkodsz a társadalmi normákhoz, ugyanis a kihívó öltözködést nem bünteti a törvény, a nemi erőszakot és zaklatást viszont igen. Bármennyire is fáj, neked és a hozzád hasonló ideggyenge genetikai selejteknek kell változtatni a viselkedéseteken, különben nagyon gyorsan börtönben fogjátok találni magatokat, ott pedig majd megtanuljátok, hogy milyen érzés zaklatás és erőszak áldozatává válni. Ha nem tudsz alkalmazkodni, akkor költözz olyan országba, ahol ez a civilizálatlan viselkedésforma elfogadott. A pszichiátert viszont komolyan mondtam, lehet hogy segítene.

Én pedig azt kívánom neked, hogy egyszer legyen egy lányod, akit az ilyen undorító söpredékektől kell féltened, mint amilyen most te vagy.

2016. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Nem erőszakoltam meg! Nem erősködtem! nem csináltam semmi durvát... nem értem miért kell a legdurvábbra gondolni. emberi nyelven megkérdeztem, szeretné e és igent mondott. ennyi. ha nemet mond, nem erőltetem.
2016. máj. 26. 20:05
 40/48 anonim ***** válasza:
69%
Na itt a csattanó! Kiderult hogy a kérdező egy férfitársam! :D
2016. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!