Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet olyan hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy valaki szereti a párját és tényleg csak a szex miatt megy félre "az ösztönök miatt"?

Figyelt kérdés
Nekem ezt olyan nehéz elképzelnem, mivel ha én szeretek valakit akkor eszembe nem jutna megcsalni. Erre jött egy srác aki meg akar dönteni csakhogy barátnője van. Kérdeztem hogy mégis ezt így hogy gondolta? Nem kap meg valamit a lánytól amit tőlem megkapna? Azt mondta ő szereti a barátnőjét, egyszerűen ilyen a természete, de amiről nem tud az nem fáj neki. Szerintetek tényleg szeretheti a lányt? Ilyen vlaóban létezik? Nem feküdnék le vele amúgy, mielőtt még savaznátok.
2016. máj. 7. 16:50
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy jött a kérdésemhez az csöcsmutogatás meg miből indult ez a ki a proli vita... :D De azért köszi a válaszokat.
2016. máj. 7. 19:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!