Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen létezhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezhet?

Figyelt kérdés

Van két lány. Mind a kettejükkel járnék. Az egyikük az amolyan igazi plázacica, olyan csaj, aki után minden fiú megfordul, és egyből arra gondolnak, hogy őt csak d*gni lehet, párkapcsolatra alkalmatlan. Viszont megismertem, és hát.. beleestem kicsit. Hiába nem tűnik olyan lánynak aki az a tipikus barátnő, de nem tudok mit tenni, nem sok ilyesféle csajjal tudtam eddig barátkozni, habár pont a kinézetemből természetesnek hinnék egyesek, meg is ismertem őt, egy rendes, és értelmes lánynak tűnik. Hívtam randira, lehet fogunk is, de ez még eldől. Viszont van egy másik lány, aki sokkal visszafogottabb, úgy vélem, hogy ő sokkal inkább az a barátnő típus, aki miatt nem kell aggódni, hogy melyik fiú fejét csavarja el, viszont iránta nincsen az az iszonytatóan erős szexuális vágy. Viszont mind a kettejükkel ugyanúgy járnék, ha egy olyan döntés előtt lennék, hogy kit akarnék a barátnőmnek, csakis a szex miatt választanám azt a lányt. De mind a kettejükkel járnék, és biztos vagyok benne, hogy szerelmes is tudnék lenni mind a kettejükbe.

A kérdésem pedig az lenne, hogy mind a két érzés szerelem, vagy a magány ösztönöz rá, mégpedig azért, hogy legyen végre barátnőm? Én vhogy nem tudom elképzelni a szexet azzal a lánnyal. Pedig nagyon szép, és tetszik is, de vhogy nem ez az, amire gondolnék, ha netán összejönnénk..

A szerelem minden esetben együtt járhat a szexuális vágyakkal? Veletek volt már ilyen? Szerintetek ugyanúgy lehetne értelmes kapcsolat mind a kettőből?



2015. nov. 5. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, ha mindkettőnél van esélyed akinél érzed a vibrálást. Azt válaszd akivel érzed a "kémiát" :) Az is fontos, hogy te se csald meg idővel. Pl. Összejössz a visszafogott csajjal és közben a plázacicátnézed és azon kapod magad, hogy gondolkodsz, basszus vele jobb lehetett volna vagy nem??
2015. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!