Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet olyan hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy valaki szereti a párját és tényleg csak a szex miatt megy félre "az ösztönök miatt"?

Figyelt kérdés
Nekem ezt olyan nehéz elképzelnem, mivel ha én szeretek valakit akkor eszembe nem jutna megcsalni. Erre jött egy srác aki meg akar dönteni csakhogy barátnője van. Kérdeztem hogy mégis ezt így hogy gondolta? Nem kap meg valamit a lánytól amit tőlem megkapna? Azt mondta ő szereti a barátnőjét, egyszerűen ilyen a természete, de amiről nem tud az nem fáj neki. Szerintetek tényleg szeretheti a lányt? Ilyen vlaóban létezik? Nem feküdnék le vele amúgy, mielőtt még savaznátok.
2016. máj. 7. 16:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Minek sorolgatod, hogy mik a kritériumaid állandóan? Hiányod van? És honnan veszed, hogy nem felelek meg neki? 190 centi vagyok ember. :D

De hozzád nem érnék, hát mik ezek a mellek :D Undorító

2016. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Mindjárt elkezd pofázni a többi regisztrációjával, már értékelget vele. :D
2016. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Na most qrva vagyok vagy farkam van? Döntsd már el. jaj de nevetek rajtatok. :D Cigány, a hófehér bőrömmel. Egyébként én rasszista sem vagyok, nincs bajom a cigányokkal, de nem vagyok az, se qurva. Szeretnéd te az én életemet... Szerinted érdekel, hogy egy ilyen prolinak nem jön a mellem? Ízlése válogatja, ki a kicsit ki a nagyot szereti. van aki a szőkét, van aki a barnát. Süt rólad a primitívség. :D Inkább keresd meg azt akinek bejössz, ne itt írogass számodra unszimpatikus embereknek. Ez a humor legalja, de jókat lehet nevetni rajtad.


Éljetek abban a hitben, hogy a nőknek jó a kicsi , mert az nem fáj. Vannak igényes nők is, ha lenne nőtök akkor szombat este nem velem foglalkoznátok. :) De inkább tanulj egy nyelvet. :)

2016. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Te még a magyar nyelvet sem beszéled, lehet 8 általánosod.

23 centis farkam van, mindenki látta már a gyk-n.

Te ronda vagy nagyon. Cigány, proli, transzi k_rva.

Takarodj szopni. A stricid mindjárt megy a pénzért.

2016. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"Süt rólad a primitívség."


Mondod ezt te, aki ide rakosgatja ki a műanyag mellét szombat este, sok életed lehet.

2016. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Beszélek 3 nyelven a magyaron kívül. :D Jah te mutogatod a farkad GYK-n? Na 23 az ideális, egyetlen pozitívnem vagyok ronda. tapasztalat alapján mondom. Cigány és proli végképp nem, megnézném a te bőrödet és hogy havonta mennyit keresel. Nem kell sz.pnom a pénzért és ha láttál volna mellet akkor tudnád hogy ha egy férfinek szilikont beraknak akkor feszül, az enyém természetes hatású.


De még mindig jókat nevetek, olyan mintha én lennék a Mónika a Mónika showban. Kéred a 20.000ft-ot a végén? :D

2016. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Múltkor is előadtad ezt, és már az angolba is beletört a bicskád.
2016. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nekem? Amikor mindent angolul tanultunk a fősulin? Egy magyar szó nem volt a vizsgákon. Na hess dolgozni.


Petőfi versét olvassátok el, Pató Pál.. Ezek vagytok.


"Skandálja az alja nép

Ej, ráérünk arra még!"


Na részemről ennyi volt. Megyek enni oda, ahova titeket takarítónak sem vesznek fel.

2016. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Vesszőket sem tudod rendesen kirakni, a "hogy" elé még egy másodikos is kiteszi. Nem beszélek tovább ilyen aljanéppel, takarodj. Fúj, büdös transzi. Megyek, megjáratom az új BMW-met.
2016. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Próbálhatod még itt előadni azt, hogy te mekkora elit ember vagy (talán még te magad is elhiszed már), de attól még egy csóró kis netr_banc maradsz.

Főiskola, lol. :DD Egyetemre nem volt pénz, csak a fizetős IBS-re? Sarka Kata, Voksán Virág nem volt az évfolyamtársad azon az "elit" helyen?

Bár kétlem, hogy bárhova is jártál, de ez mutatja a magyar felsőoktatás színvonalát.

2016. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!