Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet olyan hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy valaki szereti a párját és tényleg csak a szex miatt megy félre "az ösztönök miatt"?

Figyelt kérdés
Nekem ezt olyan nehéz elképzelnem, mivel ha én szeretek valakit akkor eszembe nem jutna megcsalni. Erre jött egy srác aki meg akar dönteni csakhogy barátnője van. Kérdeztem hogy mégis ezt így hogy gondolta? Nem kap meg valamit a lánytól amit tőlem megkapna? Azt mondta ő szereti a barátnőjét, egyszerűen ilyen a természete, de amiről nem tud az nem fáj neki. Szerintetek tényleg szeretheti a lányt? Ilyen vlaóban létezik? Nem feküdnék le vele amúgy, mielőtt még savaznátok.
2016. máj. 7. 16:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

8as vagyok. Emberek, van aki külön tudja választani a szexet és az érzelmeket. És azok akik külön választják, köztük is van olyan aki korrektül kezeli és aki nem. Aki korrektül az olyan partnert keres aki olyan mint ő, aki nem az megcsalja a partnerét. Én az előbbi vagyok, nem árulok zsákbamacskát. Én szeretem a többest, partikat, néha mással is. Nekem ez csak testiség, másnak több.


N.

2016. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
62%

8-as, te valamit nagyon keversz a szerelemmel.

Egy szerelmes ember minden gondolata éjjel-nappal a szerelme körül forog, eszébe sem tud jutni más.

És eleve aki szerelmes, az vonzódik ahhoz akibe belezúgott.

Néha kicsit gondolkodni kéne...

2016. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
#12 beszélj csak magadról, hogy neked milyen. ne arról, hogy másoknak, amiről fogalmad sincsen.
2016. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

ma 17:03


De te még mindig nem lány vagy, csak egy provokáló kis ratyi.

Múltkor eléggé beégtél, amikor véletlenül rossz regisztrációval válaszoltál. HAHA :D

Azt hittem itt hagyod az oldalt, de úgy látszik nincs szégyenérzeted.

2016. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem, ilyen nincs! Akkor ő nem szereti a párját! Ha szeretné, akkor meg sem fordulna a fejében, h félredugjon. Na jó, forduljon meg a fejében... Na de ha már odáig eljut, h ajánlatot is tesz valakinek, akkor az tuti nem szereti a párját.

Azt meg hagyjuk már, h hajtja az ösztön. Persze, hajtja. De azért vagyunk emberek, azért ilyen fejlett az agyunk (többek között) h tudjunk uralkodni az ösztöneinken!! Aki erre képtelen, hááát nem fogom ide leírni, de meg van róla a véleményem, h milyen "ember". Mellesleg elég szegényes érzelmi intelligenciával is rendelkezik, egyik oldalról azért, mert a párjával szemben ez hatalmas gerinctelenség. Amiről nem tud az nem fáj...pfffff.... De attól a dolog még létezik. A másik oldalról meg akivel félre akar dugni, azzal szemben is megmutatkozik az érzelmi intelligencia hiánya, mivel csak játszadozni kell neki kvázi mint egy szexuális segédeszközként tekint rá.


Én a 28 évem alatt (15 éves korom óta voltak barátnőim) soha egyszer sem csaltam meg senkit, még meg sem fordult a fejemben, h meg kéne csalnom. Oké, olya volt, h megnéztem egy nekem tetsző csajt buliban vagy utcán, de ennyi, ezzel el is engedtem a dolgot. Ha meg olyan volt, h mással akartam összejönni (igen, összejönni mert csak szexért nem hagytam volna ott a páromat), akkor előbb szakítottam, és csak aztán kezdtem foglalkozni a "másik" csajjal.


Lehet ezt normálisan is intézni...

2016. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Áruljátok már el (aki ezen a véleményen van) miért jó a szexet, meg a szerelmet különválasztani?? Szerintem akkor a legjobb a szex, ja szerelmes vagy a partneredbe. Voltam már olyan nővel,(aki totál az esetem, egy álomcsaj) akit nem szerettem, csak 1-2szer szexeltünk, és az az igazság, h sz#rt sem ért! Átlagos, vagy az alatti volt. Viszont, olyan csajjal aki annyira nem volt az esetem (külsőre), viszont nagyon szerelmes voltam belé, na velük szexeltem a legjobbat. Na azóta vagyok úgy ezzel, h hiába gerjedek rá valakire (külsőre, mert elsőnek nyilván a külső kelti fel az érdeklődést) ha nincs meg az a plusz, szerelmfelőlem lehet akármilyen jó nő, akkor sem fogok vele lefeküdni.
2016. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Rád azt szokták írni 48%, hogy transzi vagy, és igazuk is van.

Valami kegyetlen gusztustalanok a műmelleid, látszik, hogy férfi mellkasod van és feszülnek.

Amikor a pinádról küldtél képet azt kiadta a google.

2016. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Nekem meg nem nő a nő, aki ilyen undorítóan néz ki. :D

Hogy nézel ki te szerencsétlen, mik ezek a műanyag csöcsök XDDDDDDDD

2016. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

# 17, ez a baj az emberekkel, hogy nem tudnak más fejével gondolkodni. Minden ember másképp gondolkodik, ezt z egyet értsd meg és egyszerűbb lesz az életed. Elhiszem, hogy neked az a jó ha a szerelmeddel vagy, másnak meg más a jó. Érthető. Van aki gyereket akar, van aki utazni. Minden ember más. Legyél toleráns.


"Van, aki szép, van, aki jó.

Van, aki éppen attól jó,

hogy a lelke szép, a szíve jó.

Mégis ő az utolsó."

2016. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Na ó, hagyjál kis csóró, kis p.csű. De kösz hogy dolgozol, hogy én járhassak boltba. Ha nem lennének ilyen proli csicskák mint te, akkor összedőlne a gazdaság. Pont nem érdekel, ha neked nem tetszem. :) Tudod a férfi +185nél kezdődik, 18-as faroknál, ha nincs meg akkor nekem te sem vagy férfi. :)


Na takarodj dolgozni, hogy legyen eladó, boltos, kiszolgálóm. :)

2016. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!