Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet olyan hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy valaki szereti a párját és tényleg csak a szex miatt megy félre "az ösztönök miatt"?

Figyelt kérdés
Nekem ezt olyan nehéz elképzelnem, mivel ha én szeretek valakit akkor eszembe nem jutna megcsalni. Erre jött egy srác aki meg akar dönteni csakhogy barátnője van. Kérdeztem hogy mégis ezt így hogy gondolta? Nem kap meg valamit a lánytól amit tőlem megkapna? Azt mondta ő szereti a barátnőjét, egyszerűen ilyen a természete, de amiről nem tud az nem fáj neki. Szerintetek tényleg szeretheti a lányt? Ilyen vlaóban létezik? Nem feküdnék le vele amúgy, mielőtt még savaznátok.
2016. máj. 7. 16:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Biztos nem szerelmes.
2016. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen nincs, csak ilyenkor jönnek a kifogások meg a maszatolások.

Aki szívből szereti a másikat, az nem csalja meg!

Lehetne még hozzáfűzni, hogy tiszteli és becsüli, de ez evidens, nem?

2016. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem szeretheti. Ez talán nem ugyanolyan a két nemnél. A nőknél ahogy hallom ritkább az, hogy olyan gondolatai legyenek egy pasit látva, hogy kinyalhatna. Vagy a farkat látva, hogy dugja belé. Férfiként meg ezek elég automatikusan jönnek. Másképp működnek az érzelmek a két oldalon úgy tűnik. De persze van nőben és férfivan is ilyen is olyan is. És adott emberen belül is változik korszakonként ez. De azért más.
2016. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Szerintem itt hasznos lenne beírni a nemeket. Én 3 voltam és férfi.
2016. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Noren1989 ***** válasza:

Nem. Személy szerint nekem is van egy ismerősöm (nő). Amint a pasija nincs az 50m-es körzetében, már lesz0p bárkit, akinek van egy csöpp dumája. Nem hiszem, hogy valóban jelent valamit számára a szerelem, hűség, tartós párkapcsolat kifejezések bármelyike.

26/F

2016. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
az erkölcsösség csak az alkalom hiánya..../ezt a bölcsességet ma mondta nekem egy bácsi a kocsmában. jaaa és pultos vagyok, ilyesmi gyakran megesik, úgy 10-ből 9,9x/ az összes férfi félre fog krni, mert ők ilyenek. És HATALMAS RESPECT A KIVÉTEL(EK)NEK!!!
2016. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Van olyan, aki hiába szeret valakit, mégis muszáj mással lennie. Ők igazából fel sem fogják, hogy mit tesznek, mert számukra ez természetes. Innen ismerek egy ilyen lányt. Hiába volt pasija, mégis kellett neki más. Aztán azóta is lett pasija, és hiába szereti, egyszerűen mégis mellette másokkal is akar lenni.
2016. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
43%

Van. lehet valaki nem tudja elképzelni, de van.


Lehetek szerelmes valakibe, de ha valaki vonz akkor miért ne? Vagy hármasban, többesben, swingerben. Miért ne? Ha mindkettőnek belefér akkor természetes. Ha nem fér bele a másiknak akkor olyat kell keresni akivel összeilletek és ő is nyitott. Ennyire egyszerű.


N

2016. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Jaja.. szerintem előfordulhat. A gond a fejében van. Nem gondolkodik azon, hogy a szükségleteit hogyan elégíthetné ki legmegfelelőbben, talán mert nem is tudja mire van szüksége, nem tudja mit érez, csak kompenzál.. Így sosem lesz érett felnőtt hiteles ember, csak egy gyerek érzelmi intelligencia teljes hiányával.

Tehát önismerete rendben lenne, tudná mit szeretne, akkor nem akarna félredugni.

2016. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Szóval na.. lehet ebben az értelemben nem is szereti a párját, hanem csak ragaszkodást érez iránta pl (amit sokan szerelemmel tévesztenek össze. A szerelem az önzetlen, az ilyen ragaszkodós dolgok önzőek, tele van játszmákkal, stb..)
2016. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!