Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Családanya és feleségként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családanya és feleségként szégyellnem kell magam, mert valójában vágyom rá?

Figyelt kérdés
Egy ideje már kerülget egy fiatal srác, munkatársam. Ő 19 éves, én 36. Nagyon aranyos és vonzó is, de nekem családom van, ezért semmi nem történt. Tegnap is éjszakások voltunk és beszélgettünk az öltözőben és megcsókolt. Visszacsókoltam és már azt vettem észre, hogy kint van a farka. Meg kérdezte, hogy nem akarom-e kényeztetni. Megfogtam kézzel, de nemet mondtam és kijöttem. Valójában vágytam rá, de nem tehetem meg. Azóta nem beszéltünk.
2016. márc. 28. 00:48
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
39%

Csak nem értem az ilyennek minek csalàd?!

Nem tudom a kedves asszonyka mit szólna,ha a férje csinàlnà ugyanezt?

2016. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
0%

Fiatal jó testü,jó állóképességü.

Brü haha.

Aki még le se feküdt egy nővel se.

Mint egy igazi tini.

Aki élből már kényeztetteti a farkát.

Mert azt se tudja,hogy hogyan kell egyáltalán egy normális szeretkezéshez hozzáállni.

Egy ilyennel tényleg csak dgni lehet.

Kb 1 percig,mert a pna látványától is már elsűl.


Na mindjárt jön a 64%-os hiszti gép.:( :)

2016. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
65%
Mennyi itt az álszent...
2016. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
30%

ma 21:56

Na takarodj ezzel az "álszentek vagytok" dumával. Nagyon unalmas.

2016. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
52%
pedig álszentek vagytok nyakig. ez tipikusan az a hely ahol lehet ismeretlenül játszani a képmutatót, de ha látszana az életetek, akkor egyből nevetségessé válna az egész show, amit itt lenyomtok.
2016. márc. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
56%

De te meg fogyatékos vagy. Azt ne mondd nekem, hogy álszent aki elítéli, hogy ha valaki megcsalja a férjét. Nem is a barátját, nem is az, hogy összefekszik valakivel csak úgy, amikor szingli. A férjét, akitől gyereke van.

Mi az, magadra ismertél a kérdésben? Vagy ennyire ostoba, 2-bites agyú liberális vagy?

2016. márc. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
40%

Te utolsó!

Ha mar moralizalunk: emlékszel a hűtlen asszony esetére a Bibliából? Az vesse rá az első kovet..

2016. márc. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
65%

"ha látszana az életetek, akkor egyből nevetségessé válna az egész"


Ha látnád az életem, azt látnád, hogy soha nem csaltam meg senkit, még csak csók szintjén sem. EZ viszont egy utolsó riherongy dolog, hogy valaki egy házasságban a férje mellett egy 19 évesnek veri ki a farkát. Mert ahogy látod, itt mindenkinek van esze, és senki sem hiszi el, hogy magától került a nő kezébe a farok.

Váljon el, aztán annak teszi szét a lábait akinek akarja.

2016. márc. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Nem a csaj vette ki a farkát a kis nyomoréknak.Hanem a kölyök.

A csaj meg megfogta.

Manipulálta a nőt a kis gyerek.A nő meg bedőlt neki.Ennyi.


De megint j9n a 64%.:D

2016. márc. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem két 64%-os van, az egyik én vagyok. Én vagyok az,aki azt írta, hogy ha nem lehet rendbehozni a dolgokat a férjével,akkor váljon el és utána legyen együtt a 19 éves sráccal. Ez a ”fiatal, tapasztalatlan fiúk már a punci látványától elsülnek” szöveg pedig egy baromság. A saját farkamon tapasztaltam,hogy ez nem így van.
2016. márc. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!