Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Családanya és feleségként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családanya és feleségként szégyellnem kell magam, mert valójában vágyom rá?

Figyelt kérdés
Egy ideje már kerülget egy fiatal srác, munkatársam. Ő 19 éves, én 36. Nagyon aranyos és vonzó is, de nekem családom van, ezért semmi nem történt. Tegnap is éjszakások voltunk és beszélgettünk az öltözőben és megcsókolt. Visszacsókoltam és már azt vettem észre, hogy kint van a farka. Meg kérdezte, hogy nem akarom-e kényeztetni. Megfogtam kézzel, de nemet mondtam és kijöttem. Valójában vágytam rá, de nem tehetem meg. Azóta nem beszéltünk.
2016. márc. 28. 00:48
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ezzel semmi gond,mindenki szereti a fiatal férfitestet.
2016. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
45%

Ja te mit szólnàl ,ha a férjed ilyeneket művelne egy fiatal csajszival mondjuk megcsókolnâ , fogdosnà a pun.ját vagy mellét.

Neked,hogy tetszene?

Beszéld meg vele,mondd el neki,hogy mit művelsz a hàta mögött,joga van tudni!!

2016. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
38%
Fordított esetben, ha egy 19 éves kis lányról és egy 36 éves férfiról lenne szó, akkor nem ugatna itt egyik sem ilyeneket,hogy az még gyerek, meg hasonlókat. Az már felnőtt nő lenne, persze.
2016. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
3%
Egyébként mindegy, hogy éves a férfi, a gond az,hogy férjnél vagy és megcsalod a férjed, ha nem lehet rendbe hozni a dolgokat, akkor váljatok el, utána azt csinálsz, amit akarsz. A kedvemért annyit tegyél meg, hogy a 19 éves sráccal leszel, ha irigykedjen a sok itteni érett tapasztalt fa..om bika, meg semmi lányka, akik bevannak gyepesedve és azt hiszik, hogy egy kapcsolatban csak a férfi lehet idősebb akár 30 évvel is.
2016. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
Itt nincs szabály. Tedd amit tenned kell. Ha hűséges akarsz maradni, akkor azt, ha meg bele akarsz menni, akkor azt. A lényeg, hogy ne félelemből, megfelelésből, a szokások miatt cselekedj.
2016. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
81%
szerintem jól tetted, hogy nem engedted, de nem kellett volna a csók sem. de már mind1. hanyagold, és térj vissza a családodhoz. ha a férjeddel problémáid vannak, azt vele beszéld meg, és ne hozd fel a kis taknyost aki csak dugni szeretne.
2016. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
41%
..."és ne hozd fel a kis taknyost aki csak dugni szeretne." Egy újabb irigy érett bikuci, vagy egy begyepesedett gondolkodású nővel van dolgunk hölgyeim és uraim!
2016. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
50%

Szerintetek a kérdező mit szeretne egy 19 éves fiúval,hàzassàgot??

Ő is csak dugni szeretne egy fiatal,jótestű,jó àllóképességű fiúval,mert otthon nem kapja meg amire vàgyik.Bàrmennyire is hihetetlen egyeseknek,a nők sem az aszott fa$zú vénembereket szeretik,hanem a feszes testű fiatal pasikat.

2016. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Kedves 28as akkor minek ment férjhez?

Legyen benne annyi gerinc előbb vàljon el aztàn ke.éljen félre!!!

2016. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

Mindkettő ugyan azt akarja, csak dugni egy jót.

Aztán mindketten boldogan mennek a dolgukra, a 19 éves fiúka hagyján, annak nem kell elszámolnia senkinek semmivel, maximum a barátnőjének, ha van. A kedves nagyasszony meg majd hazamegy és úgy csinál mintha mi sem történt volna.

Hát kibaxottul undorító!

2016. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!