Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Családanya és feleségként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családanya és feleségként szégyellnem kell magam, mert valójában vágyom rá?

Figyelt kérdés
Egy ideje már kerülget egy fiatal srác, munkatársam. Ő 19 éves, én 36. Nagyon aranyos és vonzó is, de nekem családom van, ezért semmi nem történt. Tegnap is éjszakások voltunk és beszélgettünk az öltözőben és megcsókolt. Visszacsókoltam és már azt vettem észre, hogy kint van a farka. Meg kérdezte, hogy nem akarom-e kényeztetni. Megfogtam kézzel, de nemet mondtam és kijöttem. Valójában vágytam rá, de nem tehetem meg. Azóta nem beszéltünk.
2016. márc. 28. 00:48
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
18%

Egy tapasztalatlan tini aki még a farkát se tudja használni.Egy csóktól beindul.

Azért akarta magát leszptni mert még pna-ba se volt a farka a szerencsétlennek. Kérdező.Majd te ezek után majd beavatod.Ebben biztos vagyok.Te szt xar.

Q-nagy kielégülést tud majd okozni.

Lehet hogy még szűz is.

Te jó ég. Tanító néni.

Egy elragadó,bájos kisiskolás.

A gyereked lehetne.

2016. márc. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Apropó! Az a farok csak úgy kiugrott magától?

Hogy is volt ez?

Az egy dolog,hogy felállt a farka.De az hogy került felszínre?

2016. márc. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
31%
Ha otthon nem kapod meg amire szükséged van és most tekintsünk el a beteges vágyaktól, szóval ha a férjed nem akar szexelni veled, akkor ne csodálkozzon ha félre mész. Szerintem lazán kefélhetsz vele egyet, de csak akkor ha tudod, hogy semmi érzelem csak dugás. 32F
2016. márc. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
0%
Jáájjjjj megfogja dugni a gyerek a 36 eves nőt DDD
2016. márc. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
46%
KAMU KÉRDÉS
2016. márc. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim válasza:
25%
Ez igen. Az egy dolog, hogy fiad lehetne nem baj lassan MILF vagy érthető. "Előbukkant" a péló valahogy mindegy hogyan de mint látod itt nem sok 19 éves van ezért vannak tippjeink!!! Tisztelet a kivételnek de mostanában a hölgytársaink olyan testi és ebből eredően lelki depresszióban vannak, hogy az ilyen döntéseket, változásokat csak itt az oldalon vagy a melóban az öltözőben fiatal péló kezelgetéssel esetleg face-en barátnőkkel tudják megoldani,meghozni. De lemerem fogadni akivel épp kellene vagyis a pároddal NEM próbálkozol. Ott vannak a gyerekeitek családotok van te meg nemtudod eldönteni, hogy hiba fogdosni egy kamaszt vagy nem? Kezelgesd a gyerekeid apját a párod. Mosogatsz leesik egy kanál te pucsitasz és este kapod is az uradtól ami kell. Én személy szerint imádom mikor az asszony itthon tudja kezelni a helyzetet. Mindig megőrít. Sok nehéz időszakon mentünk át és amikor egymás nélkül akartuk megoldani elbuktunk és hibáztunk. Ha ő tenné ezt és egy finom,feszes kedves és megértő meg odaadó meg mitudom én tini 19 éves esetleg szűz (kizárt) csajjal te mit szólnál. Menne a lelki meg a bosszú és a gyerekekkel csesznétek ki. Gondolkozz és mérlegelj. 30/F
2016. márc. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
39%
Nem gond,a férjed is ugyanezt teszi egy fiatal pipivel.
2016. márc. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
75%

Vicces, hogy mindenki kis taknyosnak állítja be a srácot - teljes joggal - persze ha egy 19 éves p***a dugna egy 36 éves faszival az a világ legtermészetesebb dolga lenne.

Amúgy is kamu kérdés.

2016. márc. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
67%
Legalább kiverhettedd volna neki
2016. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
36%
Ha komoly a kérdés írj privátot. 30+N
2016. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!