Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek szégyellnem kéne...

Szerintetek szégyellnem kéne magam?

Figyelt kérdés
155 cm és 80 kg vagyok.Valahogy képtelen vagyok a fogyásra. :/
2016. márc. 1. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Minél zsírosabb vagy, annál magasabb az éhségingert kiváltó vegyület a szervezetedben, és annál kevésbé érvényesülnek a jóllakottságot jelzők. Kérj segítséget szakembertől aki segít a lefogyásban. Egyébként pedig mozogj és ne zabálj, akkor menni fog.
2016. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki hülye .... ismered a mondást. Nem kellemes de ha csak így megy... ha sokáig akarsz élni fogyjál le ;)
2016. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fú, micsoda segítőkészség.


Miket eszel, kérdező? Valamilyen fogyókúrát, életmódváltást próbáltál? Orvosnál voltál?

2016. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindent eszek de inkább tejtermékek/zöldség/gyümölcs/teljes kiőrlésű.

Ez idáig oké lenne ha nem este jönne rám az ehetnék.Plusz ha egyszer elkezdek enni nem tudom abbahagyni és nem is az éhség miatt. :/

2016. márc. 1. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom, miről beszélsz, nekem is voltak falási rohamaim. Nem voltam éhes, majd kidurrantam, de csak ettem.

Pszichológus. Át kell ezt vele beszélni.

2016. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt, hogy "szerintetek szégyellnem kéne magam?"

Nem fogyókúrás tanácsokat kért a kérdező.

Azt sem írta, hogy szeretne lefogyni, sőt leszögezte, hogy képtelen rá.


Vannak kövér emberek. Hogy ez mennyire szégyellnivaló?

Valaki szégyelli. Valaki nem.

Hogy szerintünk neked kéne-e? Ezt szerintem otrombaság lenne kijelenteni bárkinek.

Az tény, hogy sokkal szívesebben ismerkednék egy vékony lánnyal mint egy elhízottal. Ebből mondjuk mondhatom cikinek vagy nem kívánatosnak a túlsúlyt.

2016. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!