Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne szégyellnem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne szégyellnem magam emiatt?

Figyelt kérdés

Elég sok sz*rt kaptam már nőktől. Nem túlzok, vannak olyan haverjaim akik nem néznek ki olyan jól, na őket aztán tényleg sokat alázták a nők. Úgyhogy nem akarom sajnáltatni magam.

DE... a sok átb*szás után egy életre megváltoztam. Nem tudok senkiben sem megbízni, és nem vágyok komoly kapcsolatra. Részben azért, mert tudom, hogy átverés lesz a vége.


Csak azért tettem fel a kérdést, mert az egyik lány most jött erre rá, én meg nem titkoltam előtte. Persze ő is mondta, mint a többi, hogy "én más vagyok. nem olyan vagyok.".

Meg hogy milyen szomorú életem lesz, ha nem tudok senkiben sem megbízni.


Picit elgondolkoztam rajta. A jobb félni, mint megijedni elvén működök. Nem tudom beleélni magam semmibe, mert eddig mindegyik kivétel nélkül átverésre épült. És ez engem mindig is megviselt.


2016. febr. 17. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez hülye és nem igaz mondás.Az ijedtség csak egy pillanatig tart a félelem viszont sokkal-sokkal tovább.
2016. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mármint elhagytak/megcsaltak, tehát valamilyen módon véget értek a kapcsolataid, és ezért minden átverés?

Biztos volt aki őszintén szeretett, csak valamiért elmúlt, kort nem írtál, manapság nehezen is kötelezik el magukat a fiatal lányok, gondolom te se 40 éves vagy még :)


Nekem is korábban rossz tapasztalataim voltak. Egyik titokban megcsalt, a másik meg csak hitegetett és végül apja korabeli legjobb barátjával jött össze, vannak az életben ilyen finomságok.

Ahogy vannak aljas nők úgy vannak aljas férfiak is, csak utóbbi minket nem érint. Most végre egy egyéves kapcsolatban élek boldogan, meglátjuk ebből mi sül ki :)

2016. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell! Vállald fel, nézz szembe a szánalmas kis sz*r életeddel. Változni csak ezután tudsz.
2016. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Erik?:)


Mondta valaki, hogy szégyelld magad emiatt?

Egyszerűen most ebben a szakaszban vagy (tudom, te úgy érzed, hogy ez nem csak egy szakasz, hanem ilyenné váltál), de majd eltelik elég idő, és jön egy lány, és azon kapod magad, hogy "visszaváltoztál".

2016. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem úgy hívnak.
2016. febr. 17. 20:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez csak akarat és elhatározás kérdése. Ha erős személyiséged és akaratod van, akkor ezen lehet változtatni, és optimista hozzáállással kezelni a dolgokat. Persze, sérül az ember lalke ha csalódik, átb.@sszák, de fel kell tudni állni a porból és folytatni az utat.

Az is egy jó tényező ha jó emberismerő vagy, nyílt és őszinte. Másokhoz is, magadhoz is.

Csupán rossz emberekkel, tapasztalatokkal futottál össze, ezért vagy ilyen.

De mint tudjuk, mindenkinek más a személyisége, lelki ereje, hozzáállása, probléma megoldó képessége és a kommunikáció készsége.

A kommunikáció sok mindenkiből hiányzik, ezért siklanak félre a párkapcsolatok. Na meg a tolerancia, empátia hiánya végett.

Roppant bonyolult tud lenni az emberi elme. De lehet fejleszteni a személyiséget.

2016. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magad által kreált démon.
2016. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nők nem értenek semmihez. Nem tudnak házat építeni, autót tervezni, Gázfűtést csinálni. De nem is akarnak.

Ők a férfiból élnek. Minden gondolatukat ez köti le, hogy hogyan alakitsanak mindent úgy ahogy az nekik a legjobb.

Ha ezt elviseled lehet nőd.

Van akinek ez könnyen elfogadható vagy bele sem gondol, neki könnyebb.

2016. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!