Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves fiúk! Ti miért néztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk! Ti miért néztek meg nőket, miközben mellettetek van a barátnőtök?

Figyelt kérdés
tisztelet a kivételnek(!!!!), de az a tapasztalatom, hogy néhány férfi akkor is megnéz, mikor ott van mellette a párja, illetve nekem is volt, hogy a páromnak majdnem kiesett a szeme, úgy nézett meg egy nőt, miközben az én kezemet fogta (...). Úgy tudom, hogy a férfiak nagy része ilyenkor elképzeli bizonyos szexuális szituációban a nő(ke)t.. csak szeretném megérteni, hogy miért csináljátok ezt, illetve legalább akkor, mikor oldalatokon párotokkal sétáltok a romantikus napsütésben, miért kell ilyesmivel lehangolnotok a partnereteket?

2016. márc. 12. 15:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

Eddig èn is úgy vèlekedtem ahogy a kèrdező, de vègig olvastam az összes kommentet ès rá kellett, hogy jöjjek, hogy a pasik igenis megnèzik az utcán a csajokat egèszsèges szinten ès ez a normális.

A barátom pèldául megjegyezte a hetekben, hogy xy-nak sötètebb a haja ès milyen jól áll neki, rá egy hètre megjegyezte, hogy mostanában látszik, hogy törődik magával, ápolt, igènyes, mindig szèpen megcsinálja a haját. Szóval akkor nem èrtettem mièrt pont nekem mondja ezeket. Meg elmentünk kávèzni a barátommal ès mèg vagy 4 fiú haverjával ès mellettünk az ablak padlótól, plafonig tartott. Egy rövid szoknyás lány sètált el arra ès az összes fiú ès a barátom is a lányt nèzte vègig ahogy ment be, csengetett, mert ott egy szoli volt, ahova ment. Èn kicsit kellemetlenül èreztem magamat, mert most kezdjem el èn is nèzni?xd Úgyhogy addig inkább a cukrot tettem a kávèmba. De ez nem nagy dolog szerintem sem.

Volt már olyan is, hogy a barátom más lányt hívott el, gyakorta kávèzni ès kfc-zni ès kiis fizette neki. Ez nagyon agasztott akkor. Most már úgy vagyok vele, hogy az ő pènze fogyott vele csak hagy hívja nem èrdekes.

Mi 2 ève vagyunk együtt.

2016. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 Dr.LaDePanda ***** válasza:
nem olvastam vegig az osszes kommit... tul hosszu de minden "PASI,FERFI,SRAC,CSAVO" tok mind1 hogy mit csinalsz vagy mit hordasz hogy nezel ki, ez ellen nem tud tenni az ember van egy oszton ami miatt az emberek ha latnak egy nekik tetszo idomot,not,csajt vagy akkarhogy hivod automatikusan ra pillant es nekem ne magyarazza senki hogy ha egy no elott elmegy egy komolyan jol kinezu sarmos vagany jokepu srac nem neztek ra es nem gondoltok olyasmit rolla hogy "nem rossz" alap ugy kezdem mert vami olyasmit is lattam hogy "kulso alapjan valasztasz part magadnak enyi erovel ha parod van melette es nezi a csajt levalthat" lenyegeben ilyesmi, ne mond mar nekem hogy a nok nem a kulso alapjan valasztanak part maguknak mert le vagom a micsodamat azt not faragok magambol... oda megy hozzad egy kedves normalis srac aki nem csak megdonteni akkar de kulsoleg anyira undorodsz tolle mert nem az eseted hogy rad hozza az undort (lehet tiszta ragya,fogszabalyzos,kocka szemuveges vagy akkarmi amit nem tartasz magadnak valonak) akkor te ossze allsz vele mert kedves meg minden... persze hogy nem jossz ossze vele az ilyenek esnek bele a "csak barat" kategoriaba .... es minden no ezt a feltekenysegi beuteset felejtse el elismerem vannak kivetelek akik azert nezik mert meg akkar csalni mert vami nem jo koztetek, de a tobbseg a legtobbje ha akkaratosan ha akkaratlanul mivel kiskora ota amiota az eszet tudja ez nala igy van neki ez olyan termeszetes dolog mint levegot venni es mig o el felejti 1-3 perc utan tenyleg "hetekig rajta lovagoltok" jol mondta az egyik kommentelo es ne magyarazza nekem senki mert le terdelek a francba "GYERE LE JO ISTEEEN" ez a ferfiaknal olyan mintha levegot venne lehet ra nez de ha te vagy melette annak oka van es tok mind1 mit csinalsz ilyen marad... max idovel mar nem veszed eszre olyan gyakran + ha lesz fiad az is ilyen lesz mint a parod ha annak lesz fia az is ugyan igy es igy tovabb mig az emberiseg el
2016. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk már ezt a frigid, fapina szöveget.

Egy bögyös, darázsderekú, csücsöri sunát fogadjuk, hogy egy ideig te is pásztázod... Elkezded méregetni...

Most ezen mit kell kiakadni ?

Amúgy meg, csak a nője vagy, nem az anyja, tesója, csak a nője.

Nőből lehet akármennyi az embernek, testvére, anyja csak egy, ismered a mondást ? ;)

Vagy ha ennyire zavar, öltözzél Te ki úgy, hogy ne tudja levenni rólad a szemét ;) XD

2018. máj. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Vagy ha annyira zavar, markolásszad meg az urad seggét, majd rád figyel ;) xD

Ha meg nem, légy merészebb xD

Vagy fog

2018. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
*Vagy fogadd el a természetet... Az emberi természetet. ^^
2018. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!