Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves fiúk! Ti miért néztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk! Ti miért néztek meg nőket, miközben mellettetek van a barátnőtök?

Figyelt kérdés
tisztelet a kivételnek(!!!!), de az a tapasztalatom, hogy néhány férfi akkor is megnéz, mikor ott van mellette a párja, illetve nekem is volt, hogy a páromnak majdnem kiesett a szeme, úgy nézett meg egy nőt, miközben az én kezemet fogta (...). Úgy tudom, hogy a férfiak nagy része ilyenkor elképzeli bizonyos szexuális szituációban a nő(ke)t.. csak szeretném megérteni, hogy miért csináljátok ezt, illetve legalább akkor, mikor oldalatokon párotokkal sétáltok a romantikus napsütésben, miért kell ilyesmivel lehangolnotok a partnereteket?

2016. márc. 12. 15:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
40%
Ne mondd már azt, hogy te nőként nem nézel meg egy helyes, sármos pasit. Van egy olyan elcsépelt mondás, hogy hűséget fogadott, nem vakságot, de basszus, tényleg így van. Semmi baj nincs abba, amíg megnéz valakit normál keretek között.
2016. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
de mondom ! és ugyan ezt várnám el fordítva is ! és ez egy nagyon elcsépelt közhely !
2016. márc. 12. 15:25
 3/65 October15 ***** válasza:
67%

1.: Nem, nem képzeljük el... [én meg úgy tudom, hogy ha ránéztek egy pasira már látjátok magatok előtt a vonalzót... am nyilván nem :D]

2.: Hűséget fogadtunk nem vakságot.

3.: Mit gondolsz az aktuális asszonyt, hogy szúrtuk ki? Mindenkinek a seggét nézzük de neki a lelkét láttuk meg ?:D


Nyilván értem, hogy ez miért rossz egy lánynak / nőnek de olyan szinten alaptalan, hogy az nem igaz. És itt nem az a gáz, hogy majd jól leqrnak minket alaptalanul hanem, hogy 1 hétig fog pörögni valamin amire mi már 2 perc múlva nem is emlékszünk.


Amúgy meg én vagyok a tökéletes pasi: 2 méternél távolabbról nem kukkolok csajt mert úgyse látom.. na, NA ?:P

2016. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
37%
Hogy miért nézi meg?Gondolom mert nem bu..i.Minden férfi megnézi persze attól még téged szeret.Amógy meg a nők is megnézik csak ők nem feltűnően.
2016. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
#3 vagyis gyakorlatilag keresed a következő "asszonyt" , és nem titkolod ezt előle sem.. értem..
2016. márc. 12. 15:30
 6/65 anonim ***** válasza:
Ha megtalaltad eleted parjat grat ha nem akkor feladtad
2016. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
Marmint ha mar nem keresed
2016. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
17%
Próbáltál már minden nap zsíros kenyeret enni?Na ezért....ha érted!
2016. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
51%
Engem is megnéznek a nők, miközben a barátjukkal sétálnak kézen fogva. Sokszor már szinte nekem kellemetlen, annyira néznek. De ha nem bámulja a másikat hosszasan, akkor nincs ebben semmi rossz. Ha van barátnőm és vele sétálok, akkor csukjam be a szemem vagy mi? Természetes, hogy nézelődök, és ha szép lányt látok, akkor megnézem, de nem bámulom hosszan. Ezzel csak annak van problémája, akinek önértékelési gondjai vannak, nincs önbizalma.
2016. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 October15 ***** válasza:
72%

Kérdező: Most tisztázzuk: 14 vagy ?:D Vagy csak szőke? :D No offense de olyan éles női logikád van, hogy a vaj is kikezdené.. XD


Nem próbálok ironizálni mert félre siklana szóval:

NEM, nem keresem az új bnőt, te talán keresed az új pasid mikor éppen jól elvagy az aktuálissal? [Ha ilyen hülyeséget kérdezel akkor nyilván nem..vagy nincs önkritikád :D de most maradjunk az előzőnél.]

De azt te se hiszed el, hogy első látásra beléd esett..

Tegyük fel, hogy megismerkedtek, barátok lesztek és csak ezután jöttök össze. Szerinted miért ment oda első alkalommal?:D

2016. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!