Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek milyen egy 40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy 40 feletti férfival/pasival a szex? És nekik milyen egy fiatalabb (15-20évvel) nővel?

Figyelt kérdés

Sztem nagyon érzékiek tudnak lenni, odafigyelnek rá,hogy a nő is kielégüljön.

Sokszorr vadak,de ha kell gyengédek is,és oda lehet hozzájuk bujni.

Engem eléggé izgat egy ilyen dolog, mondjuk egy 15-20 év korkülönbséggel(ha a nő fiatalabb)


Nők és férfiak véleménye is érdekel.



2016. febr. 29. 09:54
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Ez a kommunikációs dolog engem is zavar, közös témát mi se nagyon találtunk.

Viszont amíg nem vonzódtunk egymáshoz, vagyis amíg rá nem jöttünk h mennire is vonzódunk egymás iránt minden könnyebb volt.

Majdnem 20 év a korkülönbség,és ahogy előző válaszoló írta ezeknek a pasiknak azért hosszú távra nem kell számítani ilyen fiatal nőktől többnyire, de egy hosszabb időszak kipróbálása együtt nagyon élvezetes lenne.

2016. febr. 29. 13:36
 22/41 anonim ***** válasza:
47%
48 vagyok, és több kapcsolatom volt tizen- és huszonéves lányokkal, és a kommunikációval sem volt soha gondom, mindig volt közös témánk. Azóta is kapcsolatban állok velük fészen, többen már férjhez mentek, gyerekük is van, és mind ők, mind én szép emlékként gondolunk vissza az együtt töltött pillanatokra. És a szex? Csodás test, és ha gyönyört okozol nekik, ők is lehozzák a csillagokat is az égről...
2016. febr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Es ez a masik dolog, hogy en hosszutavra gondolkozok, tehat ha 40 vagyok es egy 20-as lannyal vagyok egyutt en tizev mulva mar oreg csont leszek a lany meg egy fejlett szep no!

Erre a kis idore minek kellene nekem egy ilyen kapcsolat??

Nem jobb egyutt megoregedni egy korban hozzamillovel...?

2016. febr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Isteni 3-bòl 2 eddig jó volt a mostani is nagyon jó.'L/25 50 körül lehet isteni és olyan vad és kemény a fa.ka.
2016. febr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
15%
Gratulálok az értelmi szintedhez, ha szerinted az életkor határozza meg a szexuális kultúrát egy embernél...:D 28 vagyok, és eddig agyba-főbe dicsértek (hátam mögött is).
2016. febr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Már megbocsáss de sztem egy idősebb pasi mindenképp jobb az ágyban én nálam nem harminc a minimum. Jelenleg ez izgat.

A fiatal pasik meg a milfekért vannak oda és fordítva,mert tanithatják a fiúkat.

2016. febr. 29. 15:50
 27/41 anonim ***** válasza:
15%
Kretén vagy, amiért így gondolkodsz keretek között. :D Hagyjuk, érdemtelen a vitára.
2016. febr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
89%
Ja boccs a fiatal pasi elmegy 5perc alatt ,az idősebb pedig bírja órákig ennyi
2016. febr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Nem a percről van szó, hanem amit az alatt nyújt, a törödés, nemcsak a saját kielégülése a lényeg.
2016. febr. 29. 17:15
 30/41 anonim ***** válasza:
65%
Egy korodbeli férfinak nyilvàn gusztusosabb a teste,jobb az àllóképessége, de még az illata is jobb mint a korosodó férfiaknak.Benne vannak mindenben,nincsenek berögződött hülye szokàsaik.A fiatal férfiakkal sokkal jobb a szex,nekem ez a véleményem nőként.
2016. febr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!