Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek milyen egy 40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy 40 feletti férfival/pasival a szex? És nekik milyen egy fiatalabb (15-20évvel) nővel?

Figyelt kérdés

Sztem nagyon érzékiek tudnak lenni, odafigyelnek rá,hogy a nő is kielégüljön.

Sokszorr vadak,de ha kell gyengédek is,és oda lehet hozzájuk bujni.

Engem eléggé izgat egy ilyen dolog, mondjuk egy 15-20 év korkülönbséggel(ha a nő fiatalabb)


Nők és férfiak véleménye is érdekel.



2016. febr. 29. 09:54
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

A férfiaknak is ugyanilyen jó a szex egy fiatalabb nővel, vagy nekik csak egy dugást jelent?

Vagy érzelmileg is tudnak kötödni a nőhőz?

Párkapcsolati szinten is működne a dolog?

26L

2016. febr. 29. 09:56
 2/41 A kérdező kommentje:
És van olyan hogy nyomot hagy bennük ez a nő? Esetleg érzelmileg is? Gondolnak rá,a testükre? Mondjuk h ennek a csajnak milyen jó melle volt, vagy milyen jól éreztem magam vele? Mikre gondolnak a pasik?
2016. febr. 29. 09:59
 3/41 anonim ***** válasza:
47%
Én pont idén leszek 40. Imádom a szexet akár miden nap és többször is. A mai napig figyelek a Nőkre,beszélgetek velük,meghallgatom őket...szóval nem csak a szex a fontos,hanem a lélek is. És igen,folyamtosan a mellüket,feneküket nézem és meg is említem,hogy milyen izgató. A szexben a mai napig bevállalós vagyok jöhet szinte bármi-szóval a női nem igényei is nagyon fontosak ! Az,meg hogy egy 26 éves finom hölgyel szeretkezhetnék 40 évesen,mindennek a netovábbja......
2016. febr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
65%
Na Kérdező, ilyen gyorsan se találtál még egy ideális dugópajtit, mint itt a gyk-n :D :D :D
2016. febr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
Idősebb pasival jó a szex.Szerintem ők is élvezik ha fiatalabb nővel vannak.27N
2016. febr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
52%
42 vagyok, és én például nagyon szeretek kényeztetni. Nálam a szex lényege a tökéletes kielégülés testileg és érzelmileg egyaránt. A párom visszajelzései, érzései szerint irányítok, ha éppen úgy szeretné, akár vadabban, ha úgy, akkor sokkal lágyabban, érzékibben. Mivel van párom, és nem sokkal fiatalabb, mint én, így csak a korábbi, 32-33 éves körüli időszakomban volt olyan, amikor nálam jóval fiatalabb, akkor 18-19 éves lányokkal volt szexuális kapcsolatom, és ők maximálisan meg voltak velem elégedve. engem is vonzott a fiatalságuk, a bőrük hamvassága, a feszes idomok, a finom puncika... Nagyon izgatott akkoriban, és igen, sokat gondoltam arra, milyen szerencsés vagyok. Sőt, az egyik lánnyal úgy éreztem, akár egy életre összekötném magam vele, de végül megmaradt szép emléknek, és jó barátságnak.
2016. febr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
52%
35 vagyok, Szeretem a fiatalabb nőket(lányokat) ,és tapasztalat alapján ők is szeretik az idősebbet. Mi lehet hogy érzékiebbek vagyunk, talán többet tudunk nyújtani mint a fiatal,még tapasztalatlan pasik.Nyilván kivételek vannak minden oldalról,általánosítani nem lehet. Személy szerint azért szeretm ,mert igen,mondjuk ki, még feszes és kemény a fiatal lányoknak mindene. Még kemények a cicik,a popsi. Felnéznek rám, és élvezik azt hogy tudom mit ,hogy kell csinálni.Élvezik és elélveznek.
2016. febr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Nagyon jól látod,kedves kérdező.

Leírtad szinte az összes pozitívumát egy ilyen kapcsolatnak.

De nem vagyunk egyformák.Van korombeli férfi aki csak a zsenge fiatal testet,van aki csak az ifjúságát akarja újra élni.

De van aki egy tökéletes kapcsolatot keres.

Szerény személyem oly annyira alkalmazkodó.Hogy sokszor meg is feledkezek magamról.S csak adok .....

Érdekes,mert a nálam fiatalabb lányok.Akikkel eddig volt dolgom.Ők többnyire.Egyformán igénylték a testi és lelki kielégülést.


43F

2016. febr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

10:18-vagyok


Még annyit hogy,természetesen ha a személyiséged olyan,hogy jó hatással van rám.Persze hogy nyomot hagy.

S nem csak szex,hanem egy hosszútávú kapcsolat is esélyes lehet.

Csak legyen meg az a bizonyos kémia.

2016. febr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Egy negyvenéves férfi /általában/ még ereje teljében van, de beosztja. Meggondoltabb,gyakorlatiasabb és hosszabb távon is gondolkodik. A korkülönbség a számára, ha a javára billen inspiráló tényező. Ez egyben csökkenti a realitásérzékét is.
2016. febr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!