Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek milyen egy 40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy 40 feletti férfival/pasival a szex? És nekik milyen egy fiatalabb (15-20évvel) nővel?

Figyelt kérdés

Sztem nagyon érzékiek tudnak lenni, odafigyelnek rá,hogy a nő is kielégüljön.

Sokszorr vadak,de ha kell gyengédek is,és oda lehet hozzájuk bujni.

Engem eléggé izgat egy ilyen dolog, mondjuk egy 15-20 év korkülönbséggel(ha a nő fiatalabb)


Nők és férfiak véleménye is érdekel.



2016. febr. 29. 09:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
68%

Maholnap 20 vagyok, lány!

Rendben a családi hátterem.

Nem apakomplexusom van!

50-es a baratom.

Nem a pénzéért vagyok vele!

Átlagos körülmények között lakik.

De van sármja!

Miután megismertem kiteljesedtem, komolyodtam.

A szex?

Nem voltunk még együtt ugy, hogy ne lett volna orgazmusom!

2016. febr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

43/f


Az elmúlt kb 8 évet tekintve (mert előtte monogám voltam) zexkapcsolatba, illetve bdsm esne is csak úgy mentem bele, h mindig figyeltem a partneremre. Fontos volt számomra az élvezete! Volt olyan akivel 18év volt a korkülönbség és 5évig voltunk együtt, vele is minigám volt a kapcsolatom, de mert beszélgetéseket, korábbi életvitelt nem tudott elfelejteni, és féltékeny volt szétmentünk. Azóta mással élek párkapcsolatban, ő 11évvel fiatalabb és a menyasszonyom. De minden kapcsolatomból vannak emlékeim. Akár testi, hangulati, stb. Mind egy időben az életemhez tadtoztak. Miért tagadnám meg őket? 😊

2016. febr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
89%

Mindig is ez a korosztály volt a gyengém. Megboldogult ifjú koromban odavoltam az IDŐS negyvenes pasikért, ma meg ugyan úgy odavagyok a FIATAL negyvenes pasikért :)

Pont azért, amit a kérdésedben leírtál, sármosak, érzékiek, figyelmesek. Nekik már a koruknál fogva kialakult a szexuális kultúrájuk, viszont még elég potensek.

2016. febr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Kiegészítés

Ha nem lenne jó a szex - ami egy párkapcsolatban kimondottan fontos, a szexkalcsolatról nem is beszélve 😉 - akkor nem hinném h tartósak lettek volna 😃 (szexkapcsolat se egyéjszakás volt)

2016. febr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Még csak 33 vagyok,de én is odafigyelek, hogy a nő kielégüljön, tudok vad és gyengéd is lenni, és bújni is lehet hozzám. Ezek nem életkortól függnek. Viszont ha neked idősebbek jönnek be, akkor sok sikerg velük.
2016. febr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
47%
Szívesen megmutatom
2016. febr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
47%

39-41 évesen egymás után három huszonéves barátnőm volt. Az "örök ranglistám" első négy helyére kerültek a velük átélt együttlétek és a sajátosan laza, de kölcsönös bizalmon alapuló kapcsolatom velük. :) (22; 23; 24 évesek voltak) A negyedik is egy huszonéves lánnyal volt (26) de akkor még csak 33 voltam...


Azt gondolom, hogy az eddigiek alapján a nők többnyire ebben az életkorban vannak a csúcson, ami a párkapcsolatok és szexualitás harmóniáját, illetve szenvedélyességét illeti. Ebben a korban a nők jobban meg vannak elégedve úgy általában saját magukkal, mint úgy 10 évvel később, ebből adódóan is lehet az, hogy nyitottabban, kommunikatívabban és akár még odaadóbban is tudnak viszonyulni a partnerükhöz és a közösen átélhető élményekhez. Az odafigyelést, gyengédséget és az orgazmusaikat hihetetlenül őszinte módon igazolják vissza, viszonozzák és ezzel kis csodaországba repítik az embert! :)


Tehát a válaszom az, hogy egy 40 körüli vagy idősebb pasinak egy huszonéves lány/nő nagyon jó partner lehet, de biztosan vannak kivételek is. Illetve biztosan van olyan hasonló korú nő is akivel szintén csodás lehet, csak szerintem sokkal kisebb az esélye.


De például ha valaki tartós kapcsolatban van 40-es pasiként, és abban megtalálja a számítását egy hasonló korú Nő mellett, annak egyáltalán nem ajánlanám, hogy egy huszonéves nő miatt hagyja el a - 36 vagy akár 46 éves - feleségét! Feltehetően az adott pasi is valamikor már tapasztalhatta, hogy milyen egy huszonéves nővel, reméljük legalábbis, hogy nem maradt ki az életéből anno. Másrészt meg a hosszútávú tartós együttlétre nem feltétlen számíthat egy húszévestől. Szerintem 40 felett már nem csupán az érzéki örömöket kell hajtani, van sok egyéb tényező is, - hogy mást ne mondjak a család például - amelyek azt háttérbe szoríthatják.


De a kérdésre a válasz egyértelműen az, hogy nagy eséllyel csúcs... :)


43F

2016. febr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
69%

En eleve nem kezdenek "kislanyokkal" mert nincs sok tema , nehez kozosnevezore jutni..

Igy aztan maradok a korban hozzamillo erett noknel...

2016. febr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 Wadmalac ***** válasza:
89%
Eddig nem volt reklamáció. Akkor vagy minden OK, vagy a csajok iszonyatosan diplomatikusak. :D
2016. febr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
89%
Aj de örülnék én is egy fiatal barátnőnek ! :)
2016. febr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!