Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom bátyja molesztál és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bátyja molesztál és meg akar d. ugni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátom nem ÚGY a barátom, csak a legjobb barátom, aki történetesen fiú, na tökmindegy miért, de úgy alakult h most három hétig náluk lakom, amivel amúgy semmi bajom nem lenne, az anyukájával meg a húgával lakik, akiket imádok. Igen ám, csak pontosan az érkezésem napján beállított a bátyja (aki amúgy 22), hogy "na úgyis rég volt itthon, marad 2-3 hetet" (TUTI hogy direkt, persze tagadja) Ismerem régebb óta őt is és kb. egy szóval tudnám jellemezni : fuckboy. Akkora az egója mint az Univerzum, ahogy előadja, szerintem fél Budapest megvolt neki, amúgy jól néz ki, vízilabdás, meg minden, de sose kéne, mert tényleg egy büdös nagy paraszt...

Viszont mióta "együtt lakunk", (5 napja) nem hagy békén. Első nap úgy indított, hogy bent voltam a barátom szobájában, a bátyja berontott, egy szál törölközőben, hogy "na beszélgethetnénk, ha már ilyen sokáig együtt leszünk", nyomta a hülyeségeit, aztán hoppá, "véletlenül" leesett a törölköző, ott állt előttem egy szál f.aszba, de nemtudom, mire számított..

Ma reggel, csinálom a reggelimet, erre odajön mögém, megfogja a fenekem, simogat, konkrétan nem hagy békén. Akárhányszor beszól, én meg visszaszólok, azzal zárja le az egészet hogy "úgyis meg foglak d.ugni", folyamatosan utalásokat tesz, de pofátlan módon, és nem tudom mit csináljak. Zavar, de mégis csak nevetek rajta, meg hozzátartozik az is, hogyha nem így nézne ki, valószínüleg már kb feljelentettem volna, de így csak poénnak fogom fel....de ahj, nemtudom, mégis idegesít.

Mit tegyek?

18 vagyok


2016. febr. 11. 15:17
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Ja, meg azt is írtad, hogy ha nem néz ki jól,akkor már feljelentetted volna, most miért nem jelented fel? ja mert jól néz ki, és valójában élvezed is, ha fogdos. Ennyit rólad kis csillag.
2016. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Igen, élvezed szerintem is. Max. csak nem akarod bevallani magadnak. Imponál Neked, hogy egy jóképű vizilabdás pasit érdekelsz, még ha csak vonóra is.


Nőként az én önbizalmamnak is jót tett egy-egy helyes pasi bókja vagy érintése, még ha nem is a legjobb stílusban volt tálalva. De én csak azon tudtam mosolyogni, aki valamilyen szinten érdekelt engem is. Aki nekem ténylegesen idegesítő volt, azt elküldtem melegebb éghajlatra és még véletlenül se fordulhatott volna elő, hogy többször megfogdosson.


Úgyhogy valami vonzalmad Neked is van felé. Ha annyira idegesítene, akkor nem itt kérdezgetnéd, hogy mit tegyél.

26/N

2016. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Ja, ha valaki jó külsővel rendelkezik, az azt csinálhat a nőkkel, amit akar, de ha ronda valaki, az rá se merjen nézni a kib..ott szukákra, mert jaj, az már idegesíti őket. Képmutatóbb mocskosabb élőlényt a Föld még nem hordott a hátán, mint a kérdező, meg a hozzá hasonlók.
2016. febr. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer fogta meg a fenekem egy srác, aki egyáltalán nem érdekelt, a térdem nem állt meg az ágyékáig és utána szoprán lehetett volna bármelyik kórusban...

Ha hagyod neki, hogy megfogdosson, akkor

1) bizony imponál neked csak közben tiltakozol a külvilágnak, hogy mégis ne tartsanak r.b.ncnak

2) minden pasi bátorításnak fogja fel, számukra ez azt jelenti, hogy szabad az út.

Játszadozhatsz még egy darabig vagy odaadod magad neki. Ha meg nem érdekel, akkor bizony jelöld ki a határokat.


Az odaköltözéssel kapcsolatban pedig Te is tudod, hogy az öccse beléd van zúgva, bár Te nem akarsz tőle semmit sem (csak barát), azért az ingyen lakhatást persze elfogadod, nem érzed ezt a másik kihasználásának...

22L

2016. febr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Mondom,hogy semmi lányka ez a kérdező az összes többivel együtt, tisztelet a kivételnek.
2016. febr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

többiek jól írták, ha tényleg nem érdekelne:

1: már rég tökön rúgtad volna, nem pedig "megfogja a fenekem és csak nevetek rajta, úgyis felfogja, hogy nincs esélye"

2: nem írogatnál itt GYK-n, aki ennyit foglalkozik a témával az nem tisztázta még le a dolgokat magában, igazából csak megerősítést keres

3: úgy is meg fog dugni! és életed legjobb dugása lesz!

2016. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Ingyen lakhatás meg a másik kihasználása???:D

Jó lenne, ha nem szólnál be olyan dolgokra, amikről fogalmad nincs, és nem tudsz semmit, szerintem :)

2016. febr. 12. 10:28
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi azoknak a válaszolóknak, akik rávilágítottak a kérdező álszent, képmutató viselkedésére.
2016. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

én azért lehet hogy kinyalatnám

biztos ami biztos

2016. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Meg lettél már b***va?
2016. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!