Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom bátyja molesztál és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bátyja molesztál és meg akar d. ugni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátom nem ÚGY a barátom, csak a legjobb barátom, aki történetesen fiú, na tökmindegy miért, de úgy alakult h most három hétig náluk lakom, amivel amúgy semmi bajom nem lenne, az anyukájával meg a húgával lakik, akiket imádok. Igen ám, csak pontosan az érkezésem napján beállított a bátyja (aki amúgy 22), hogy "na úgyis rég volt itthon, marad 2-3 hetet" (TUTI hogy direkt, persze tagadja) Ismerem régebb óta őt is és kb. egy szóval tudnám jellemezni : fuckboy. Akkora az egója mint az Univerzum, ahogy előadja, szerintem fél Budapest megvolt neki, amúgy jól néz ki, vízilabdás, meg minden, de sose kéne, mert tényleg egy büdös nagy paraszt...

Viszont mióta "együtt lakunk", (5 napja) nem hagy békén. Első nap úgy indított, hogy bent voltam a barátom szobájában, a bátyja berontott, egy szál törölközőben, hogy "na beszélgethetnénk, ha már ilyen sokáig együtt leszünk", nyomta a hülyeségeit, aztán hoppá, "véletlenül" leesett a törölköző, ott állt előttem egy szál f.aszba, de nemtudom, mire számított..

Ma reggel, csinálom a reggelimet, erre odajön mögém, megfogja a fenekem, simogat, konkrétan nem hagy békén. Akárhányszor beszól, én meg visszaszólok, azzal zárja le az egészet hogy "úgyis meg foglak d.ugni", folyamatosan utalásokat tesz, de pofátlan módon, és nem tudom mit csináljak. Zavar, de mégis csak nevetek rajta, meg hozzátartozik az is, hogyha nem így nézne ki, valószínüleg már kb feljelentettem volna, de így csak poénnak fogom fel....de ahj, nemtudom, mégis idegesít.

Mit tegyek?

18 vagyok


2016. febr. 11. 15:17
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
65%

Az lesz a vége.Hogy tényleg megdug.

Szólj az anyjának.

De azt kérdezd már meg a te jó barátodtól.Hogy miért pont most keveredett oda ez a s.zarházi kcsg bátyja.

Mert szerintem ő szólt neki. Vedd már észre hogy ez nem véletlen.Oda vitt téged prédának.Ez a nagy helyzet.

2016. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
69%
Ha nekem valaki megfogná a fenekemet akaratom ellenére, azt egyrészt pofán csapnám, másrészt olyan botrányt csinálnék, hogy összeszaladna a falu apraja nagyja. Nem igaz, hogy három hétig tűrni kell a fogdosást, meg az "úgyis megduglak" kiszólásokat, ha valaki tényleg nem akarja. Ha semmi más megoldásom nem lenne, akkor megköszönném a vendéglátást, és elmennék tőlük. Pont.
2016. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
49%
Bocsesz de ez így elég szánalmasan hangzik!!!A párod menjen már a p.i.c.s.á.b.a ha nem tesz semmit. Én a helyedben ott hagynám a pasit,és az egész családot.A pasidnak kellene a sarkára állni és beszélni a testvérével. Jól megvéd,ennyi erővel bárki fogdoshat? Én úgy veszem le élvezed is hogy fogdos.Akkor találkozzunk már!!! Akkor esel majd p.o.f.á.r.a. ha épp nem lessz otthon senki csak te meg ős,és megerőszakol,te meg majd szégyenled feljelenteni.
2016. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
36%

a poén az, hogy tényleg meg fog dugni. Szinte 100%. És te élvezni fogod, sőt lehet óriási szexcsatákat fogtok csinálni.

1: ahogy kiveszem, te már eljátszadoztál a gondolattal, ez már fél siker

2: külsőre tetszik

3: imponál neked, hogy egy fuckboy és téged akar megkapni

4: pofátlan, ami titokban tetszik neked

5: mivel szinte mindig próbálkozik emiatt csak el kell kapnia azt a pillanatot amikor te "gyenge vagy". És hidd el, 2-3 hét alatt lesz olyan gyenge pillanatod amikor engedni fogod neki

6: következő napokban el fogsz játszadozni a tabu gondolattal, hogy éjszaka átlopózkodsz a másik szobába és titokban lefekszel vele, ez a fantázia egyre erősebb lesz, annyira hogy maszturbálni fogsz erre a fantáziára. Plusz nem tudsz másra gondolni csak a farkára amit már láttál, hogy az milyen érzés lehet benned, amikor fogod, amikor a szádban van.

7: a sok macsóskodás után lesz egy pillanat amikor a srác "megnyílik" előtted, belelátsz a lelkébe, milyen érzékeny típus, hirtelen máshogy fogsz rá nézni és onnantól kezdve véged.


Majd légyszi írd meg melyik volt az a nap amikor beadtad a derekad!


+1 a legjobb barátodnak össze töröd a szívét ha lefekszel vele, szerintem titokban tetszel neki.

2016. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

1. Nem vitt engem senki sem prédának, a barátomat legalább annyira irritálja, mint engem, ha nem jobban. Finoman szólva sem jó testvérek, egész nap egymás vérét szívják.


2. Nem a pasim, ezzel kezdtem.

2016. febr. 11. 15:57
 16/43 anonim válasza:
40%
Valakit nagyon meg fognak dugni:DD
2016. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
27%
Nem akarásnak nyögés a vége :D Vegyétek fel vidire, és ide rakjátok ki! ;)
2016. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Nem, ez amit csinál kicsit sem imponál, mert nem pofátlan, hanem paraszt.

Első este volt, hogy játszottam a kishúggal, és eltűnt a cumija. Valami olyasmit kérdeztem, hogy "srácok nem láttátok az xy cumiját?". Erre megszólalt ez a gyökér, hogy "hát cumiban tudok segíteni ha gondolod". Annyira imponált, hogy azthittem szájbaverem, és erre is csak mit reagál : RÖHÖG.

2016. febr. 11. 16:17
 19/43 anonim ***** válasza:
21%
A cumis sztori tényleg vicces volt. :D Kéne neked egy kiadós cumi és megnyugodnál :D
2016. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
68%

Kit akarsz most altatni? Magadat vagy minket?

Eppen ez tetszik benne neked es meg is fogod magad b aszatni vele amint csak alkalom adodik ra.

Szanalmas. ;)

2016. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!